• 15.11.2023 17:48:00
  • Puan Verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Hızlı Aidat Ödeme ve Elektronik Belge Hizmetleri

SAYIN ÜYEMİZ,

Elektronik Belge Dağıtım Sistemi, Odamızda hayata geçirilmiş olup, Üyelerimiz diledikleri yerden 7/24 e-imzalı belge talep ederek dakikalar içinde sistem üzerinden e-imzalı belgelerini almakla beraber aidat sorgulaması ve ödemesi yapabilecektir.

E-imzalı olarak alabileceğiniz belgelerimiz:

Faaliyet Belgesi

Oda Sicil Kayıt Sureti

Ticari İkametgah Belgesi

Sisteme sadece firma yetkilileri kayıt olabilmektedir ayrıca firma yetkilisinin cep telefonu numarası TOBB.net sisteminde kayıtlı olmalıdır. Şifreniz tarafınıza sms ile ulaştırılacaktır. Kayıt işlemi bir defaya mahsus olmakla birlikte,sisteme giriş işlemi kayıt anında belirttiğiniz e-posta adresi ve sms ile gelen şifrenizle giriş yapılabilecektir. Kayıt anında yapılan doğrulama ile cep numarası seçimi boş veya gelen numara yanlış ise Oda sicil görevlileri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Tüm kayıt ve işlem adımlarının anlatıldığı yardım dokümanı tarafınıza ekte sunulmuştur.

Sisteme E-devlet üzerinden giriş yapmak için: E-devlette oturum açtığınızda (www.turkiye.gov.tr) "TOBB Üye Bilgi Sistemi" menüsünden veya  Sisteme E-devlet  /  E-imza  /  Mobil İmza  /  TC Kimlik Kartı ile giriş yapmak için TIKLAYINIZ.

Sisteme SMS ile gitmek için TIKLAYIN (Bu alanda E-Belgeler ve Online Aidat Sorgulama ve Ödeme Bölümüne Üye Olunması Zorunludur)

Sisteme kayıt olmadan aidat ödeme imkanı mevcuttur. (Hızlı ödeme seçeneğinde sistem dekont vermemektedir.) Hızlı Aidat Ödemek İçin TIKLAYIN

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ebds Yardım Dökümanı