Açıklama Cengiz Günay: Sağlıklı, Huzurlu, Duygu Dolu Bir Kurban Bayramı Geçirmenizi Dilerim

  • 15.06.2024 18:15:00
  • Açıklama
  • Puan Verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Cengiz Günay: Sağlıklı, Huzurlu, Duygu Dolu Bir Kurban Bayramı Geçirmenizi Dilerim

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Kurban Bayramı kutlama mesajı yayınladı. Günay açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Dini ve milli bayramlar, birlikte olmak, bir olmak, dargınlıklara son vermek için çok özel fırsatlar yaratan değerli zamanlarımızdır. Güçlü bir toplumsal yapının oluşturulması, milli ve manevi değerlerine bağlı, çalışmayı seven nesiller yetiştirmemiz ile mümkün olacağından, yaşamımızda çok önemli bir yeri bulunan bayramları, çocuklarımıza ve gençlerimize aktarmalı, onların da büyüklerin tecrübelerinden yararlanarak bu özel günleri, anlamlarını yitirmeden yaşama ve yaşatmalarını sağlamalıyız.

Sevgi ve birliktelik ortamının temelini, milli ve dini duygularımızı, inançlarımızı, örf ve adetlerimizi pekiştirdiğimiz bu güzel anlarda çocuklarımız, gençlerimiz, büyüklerimizi ziyaret edip, çocuklarımıza bayram sevgisi, ilgisi göstererek atmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle; sağlıklı, huzurlu, duygu dolu bir Kurban Bayramı geçirmenizi dilerim."