USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Tekirdağ TSO 2021 Yılı Mart Ayı Meclis Toplantısı’na Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel konuk oldu


02.04.2021

Tekirdağ TSO 2021 Yılı Mart Ayı Meclis Toplantısı’na Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel konuk oldu

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası 2021 Yılı Mart ayı olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı Hakan Şık başkanlığında, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ve Komite Başkanlarının katılımıyla Tekirdağ TSO Konferans Salonu’nda koronavirüs tedbirleri alınarak gerçekleştirildi. Gerçekleşen meclis toplantısına Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve Belediye Başkan Yardımcıları konuk oldu.

Toplantının açılış konuşmalarını yapan Meclis Başkanı Hakan Şık, “Değerli Meclis Üyeleri ve Komite Başkanları, Mart ayı meclis toplantısına hoş geldiniz, sizleri şahsım ve Tekirdağ TSO Meclis Divanı adına saygıyla selamlıyor, meclis toplantımızı açıyorum. Diğer yandan, aramızda bulunarak meclis toplantımıza katılan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve Belediye yöneticilerine meclisim adına memnuniyetimi belirtiyor ve hoş geldiniz diyorum. ”dedi.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel de, göreve geldikleri günden bu yana gerçekleştirdikleri ve yapılması planlanan proje ve hizmetlere ilişkin, Tekirdağ TSO meclis üyelerine sunum yaptı. Sunumun ardından Meclis Üyeleri’nin sorularını cevaplayan Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, sık sık Tekirdağ TSO Meclis Üyeleri ile bir araya gelmek istediğini vurguladı.

Sunumların ardından Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “Meclis toplantımıza hoş geldiniz, sizleri şahsım ve yönetim kurulu adına saygıyla selamlıyorum. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in toplantımızda bulunması, belediye olarak yapılan çalışmalar ve planlanan projelere ilişkin bilgilendirmede bulunması iş dünyası temsilcileri olarak bizleri memnun etti. Marka olan şehirlere baktığımız zaman yerel yönetimleri, kamu kurumları, meslek kuruluşları ve STK’ları ile birlik ve beraberlik halinde hareket etme sonucu başarıya ulaştıklarını görüyoruz. Bu kapsamda yapılan bu tarz istişare toplantılarını son derece önemli bulduğumu ifade etmek isterim. Bu ay ki meclis toplantımıza katılan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve Belediye Başkan Yardımcılarına teşekkür ediyorum. Şehrimizi ve iş dünyasını ilgilendiren birçok konuda ve projede karşılıklı bilgi sahibi olduk. Sık sık bir araya gelerek daha da perçinlenecek bu sinerjinin şehrimizin sosyal ve ekonomik hayatına olumlu yansımasını temenni ediyor, meclis toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum.

Diğer yandan ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan salgın nedeniyle zor günler yaşıyoruz. Tekirdağ’ımız yetkililerin açıkladığı risk haritasında kırmızı renkte yani yüksek riskli grupta yer alıyor. Bu rengi değiştirmek bizim elimizde, şehrimizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın elinde. Bu nedenle özellikle maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymayı ihmal etmeyelim, hedefimiz mavi kategoride Tekirdağ’ı görmek. Toplantımıza katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Tekirdağ TSO Meclis Toplantısı; bir önceki meclis kararlarının imzalanması, yönetim kurulu faaliyet raporlarının okunması-müzakereye açılması-ibrası, 2021 Şubat ayı mizanı ile gelir-gider bütçesi fiili durum raporlarının okunması-müzakereye açılması-ibrası, UMAT A.Ş. sermaye artırımı, 2021 yılı personel oda kadro cetvellerinin görüşülmesi ve onaylanması, pide fiyat tarifesinin görüşülmesinin ardından dilek ve temenniler kısmına geçildi.


Tekirdağ TSO mecis toplantısında, ilgili komite başvurusuna göre yönetim kurulunun görüşüp meclise havale ettiği ekmek/pide fiyat tarifesi mecliste oylanarak, oy birliği ile kabul edildi. Buna göre Süleymanpaşa’da, 200 Gr. Odun ekmeğinin fiyatı 1.75 TL, 1.Sınıf pide unundan yapılmış 350 Gr. Ramazan pidesinin fiyatı ise 4 TL’den satılması kararlaştırıldı.

 

Tarife onayının ardından dilek ve temenniler kısmı sonrasında meclis toplantısı sona erdi.

Tekirdağ TSO 2021 Yılı Mart Ayı Meclis Toplantısı’na Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel konuk olduTekirdağ TSO 2021 Yılı Mart Ayı Meclis Toplantısı’na Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel konuk olduTekirdağ TSO 2021 Yılı Mart Ayı Meclis Toplantısı’na Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel konuk olduTekirdağ TSO 2021 Yılı Mart Ayı Meclis Toplantısı’na Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel konuk olduTekirdağ TSO 2021 Yılı Mart Ayı Meclis Toplantısı’na Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel konuk olduTekirdağ TSO 2021 Yılı Mart Ayı Meclis Toplantısı’na Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel konuk olduTekirdağ TSO 2021 Yılı Mart Ayı Meclis Toplantısı’na Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel konuk oldu
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 5
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 4549
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 18984
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 19984