USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Tekirdağ TSO – Tekirdağ Aka Koleji ile Eğitim Sözleşmesi imzaladı


02.04.2021

Tekirdağ TSO – Tekirdağ Aka Koleji ile Eğitim Sözleşmesi imzaladı

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ile Tekirdağ Aka Koleji arasında eğitim sözleşmesi imzalandı. Gerçekleşen imza törenine Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve Tekirdağ Aka Koleji Müdür Yardımcısı Asuman Karanfil ile Halkla İlişkiler Müdürü Hediye Demirtaş katıldı.

Söz konusu imzalanan protokole göre; Tekirdağ Aka Koleji eğitim hizmetlerinde Tekirdağ TSO çalışanlarına ve üyelerine 2021-2022 yılı indirim konusunda imzalanan sözleşme protokolüne göre liste fiyatı üzerinden Anaokul-İlkokul %25, Ortaokul-Lise %30 oranında indirim yapılacaktır. Söz konusu indirimlerden faydalanabilmek için oda üyesi olduğuna dair belge kayıt esnasında talep edilecektir.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, indirim anlaşmasının üyelerimize hayırlı olmasını dileyerek Aka Koleji yetkililerine teşekkür etti.

 

Tekirdağ TSO – Tekirdağ Aka Koleji ile Eğitim Sözleşmesi imzaladıTekirdağ TSO – Tekirdağ Aka Koleji ile Eğitim Sözleşmesi imzaladıTekirdağ TSO – Tekirdağ Aka Koleji ile Eğitim Sözleşmesi imzaladı
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 6
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 4550
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 18985
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 19985