USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Tekirdağ TSO, Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı Dijital Ortamda Yapıldı


26.05.2021

Tekirdağ TSO, Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı Dijital Ortamda Yapıldı

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, Mayıs Ayı olağan meclis toplantısı koronavirüs tedbirleri kapsamında Meclis Başkanı Hakan Şık başkanlığında video konferans yöntemiyle dijital ortamda yapıldı. Toplantıya Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ve Komite Başkanları katılım sağladı. Meclis Toplantısında üyelerin sorunları, ekonomik ve ticari hayatta gelişmeler, pandeminin etkileri, KOBİ’lere, girişimcilere ve işletmelere kamu tarafından sağlanan hibe ve nefes kredisi hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Açılış konuşmalarını yapan Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Hakan Şık, “Değerli Meclis Üyeleri, Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısına hoş geldiniz; sizleri meclis divanı adına saygıyla selamlıyorum ve toplantımızı açıyorum. Sözlerimin hemen başında geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz Meclis Üyemiz İmdat Yıldırım’ı rahmetle anıyor, ailesine ve camiamıza bir kez daha başsağlığı diliyorum. Gerçekleştirdiğimiz toplantımızın hayırlı olmasını diliyor, katılımınız için hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Meclis toplantısı, Yönetim Kurulu Faaliyet raporunun okunması-müzakereye açılması-ibrası, 2021 Nisan Ayı Gelir-Gider Cetvellerinin görüşülmesi-onaylanmasının ardından dilek ve temenniler kısmında Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay söz alarak meclis üyelerine gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Günay, “Değerli Meclis Üyesi arkadaşlarım, Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısında hepinizi şahsım ve Yönetim Kurulumuz  adına sevgi ve saygı ile selamlıyorum. Öncelikle aramızdan ayrılan değerli büyüğüm, Meclis Üyemiz İmdat Yıldırım’a rahmet diliyorum. Rabbim mekanını cennet eylesin. İmdat ağabey bilgi birikimi, sektördeki saygınlığı ve kurumumuz bünyesinde yaptığı çalışmalarla hep iyi olarak hatırlayacağımız birisi, ailesine ve camiamıza sabır diliyorum. Diğer yandan Meclisimize yeni katılan Emrah Çınar’a ve Komite Üyeliği’ne katılan İskender Çarmık’a da hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum.

Değerli Meclis Üyeleri, pandemi sürecinde alınan kararlar ve bunların sektörlere etkileri bizlere umut ışığı oldu. Açıklanan destek paketleri işletmelerimizin nefes alması açısından önem taşıyor, farklı iş kollarına hibe destekleri verilecek olması ve işletmelerimize yönelik nefes kredisi imkanları sağlanmasını çok olumlu görüyor, desteklerin devam ettirilmesi ve sürdürülmesini temenni ediyoruz. Bu kapsamda bizler de Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde üyelerimizin yaşadığı sorunların çözümü için çalışmaya devam ediyoruz.

Sözlerime son verirken meclis toplantımızın hayırlı olmasını temenni ediyor, hepinize katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Tekirdağ TSO, Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı Dijital Ortamda YapıldıTekirdağ TSO, Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı Dijital Ortamda YapıldıTekirdağ TSO, Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı Dijital Ortamda YapıldıTekirdağ TSO, Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı Dijital Ortamda Yapıldı
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 5
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 4549
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 18984
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 19984