USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 101. Yılı Kutlu Olsun


22.04.2021

Günay, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 101. Yılı Kutlu Olsun”

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 101.yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Günay, “İstiklal mücadelemizin sürdürüldüğü en zorlu günlerde doğan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin; milli birliğin, milli mutabakatın, milli egemenliğin en somut tecellisi olduğu, Türk Milletimizin tarihinde yeni bir dönemin başlangıcı olan, devletimizin temellerinin atıldığı, milli kurtuluş savaşımızın Büyük Millet Meclisi tarafından yürütülmeye başladığı günün 101. yıldönümünü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamanın gurur ve coşkusunu yaşıyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti’nin bağımsızlık teminatının çocuklar olduğunu her fırsatta dile getiren Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Büyük Millet Meclisinin açıldığı böylesine önemli bir günü sevgili çocuklarımıza bayram olarak armağan etmesi, geleceğimizi şekillendirecek olan çocuklarımıza duyduğu sevgi ve güvenin bir göstergesidir. Bir taraftan Türkiye Cumhuriyeti'nin temellerinin atıldığı, egemenliğin ilan edildiği gün, diğer taraftan yarının büyükleri, geleceğimizin garantisi çocuklarımız için bir şenlik olan 23 Nisan’ı Yüce Türk Milletine hediye eden Ulu Önder Atatürk’e, silah arkadaşlarına, aziz şehitlerimiz ile gazilerimize şükran ve minnet duygularımızı bir kez daha yineliyor 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın milletimize kutlu olmasını diliyorum.” dedi.

 

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 5
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 4549
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 18984
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 19984