USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

YALNIZ DEĞİLİM PROJESİ KAPSAMINDA ÖĞRENCİLER TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI GÜNAY’I ZİYARET ETTİLER


24.11.2015

YALNIZ DEĞİLİM PROJESİ KAPSAMINDA ÖĞRENCİLER 

TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI GÜNAY’I ZİYARET ETTİLER

 

Tekirdağ Valiliği, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürlüğünün yürütmekte olduğu "Yalnız Değilim" projesi kapsamında Fatih Anadolu Lisesi öğrencileri ile birlikte Fatih Anadolu Lisesi Edebiyat Öğretmeni Sabri Ekal ve Polis Memuru Mustafa Sevgi, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’a ‘rol model’ ziyaretinde bulundular.

 

Proje kapsamında öğrenciler, Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay’ın  mesleki  yaşantısındaki tecrübelerini öğrenmek istediler. Öğrencilerden gelen soruları içtenlikle cevaplayan Başkan Günay, Öğrencilere Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nın yürütmekte olduğu faaliyet ve iş kollarına dair işleyişten bahsetti. TTSO Başkanlık seçiminde adaletli bir seçim sistemi olduğunu ifade eden TTSO Başkanı Günay, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Trakya Kalkınma Ajansı, Trakya Abigem, NKÜ Teknopark, TOBEV’deki görevlerine dair bilgi ve deneyimlerini öğrencilerle paylaştı.

 

Gerçekleşen ziyaret için öğrencilere teşekkür eden TTSO Başkanı Cengiz Günay, ''Öğrencilerimizin böyle anlamlı projelerde yer alması bizleri son derece mutlu ediyor. Gençlerimiz, bizim geleceğimizi oluşturuyor. Öğrencilerimize iyi birer rol model teşkil edebilirsek, gençlerimiz için başarı kuşkusuz gerçekleşecektir. Ülkemizin geleceğini oluşturan öğrencilerimiz, bizler için birer umut ışığıdır. Sizlere tavsiyem; eğitiminizi kesinlikle tamamlayın, lisans ve lisansüstü eğitimlere önem verin. En az bir yabancı dil olmak üzere kendinizi geliştirin. Bunların yanı sıra en önemlisi de hayal edin, sınırsız düşünün çünkü başarının en önemli kıstası hedef koyup hayal ettiğimizi gerçekleştirebilmektir. Anlamlı ziyaretiniz vesilesiyle ben tüm öğrencilerimize eğitim ve öğretim hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

 

 

YALNIZ DEĞİLİM PROJESİ KAPSAMINDA ÖĞRENCİLER   TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI GÜNAY’I ZİYARET ETTİLERYALNIZ DEĞİLİM PROJESİ KAPSAMINDA ÖĞRENCİLER   TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI GÜNAY’I ZİYARET ETTİLER
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 2
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2381
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11555
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11803