USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

VERGİ REKORTMENLERİ ÖDÜL TÖRENİ TTSO’DA DÜZENLENDİ


08.03.2016

VERGİ REKORTMENLERİ ÖDÜL TÖRENİ TTSO’DA DÜZENLENDİ

 

Tekirdağ Vergi Dairesi Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu, 2015 yılında yüksek düzeyde vergi ödeyen gelir ve kurumlar vergisi rekortmenleri ödül töreni Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen törenle sahiplerine verildi. Gerçekleşen törene Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu, Vergi Dairesi Başkanı Abdullah Coşkuner, Defterdar Mehmet Malanlı,  Süleymanpaşa Kaymakamı Ahmet Atılkan, Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Meclis Başkanı Mustafa Özden, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Çevre İlçelerin Oda ve Borsa Meclis ve Yönetim Kurulu Başkanları, Tekirdağ Protokolü ve çok sayıda mükellef katıldı.

 

Açılış konuşmalarını yapan Tekirdağ TSO Başkanı Günay, “2015 yılı da yüksek düzeyde Gelir ve Kurumlar Vergisi ödeyerek ülkemiz ekonomisine katma değer yaratan mükellefler için düzenlenen ödül törenine hoş geldiniz. Sizleri şahsım ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası adına saygıyla selamlıyorum.

 

Bu güzel günde Tekirdağ’mıza ve ülkemize değer katan iş dünyası temsilcilerine teşekkür etmek ve örnek başarılarını, alacakları ödül ile tescil etmek için buradayız. Ekonominin büyümesinde sorumluluk üstlenen, milletimizin hayat standardının yükselmesine ciddi katkılarda bulunan herkese şahsım ve ülkemiz adına birkez daha teşekkür etmek istiyorum.  

Tekirdağ, Türkiye’nin en önemli üretim merkezlerinden biridir. Şehir olarak özellikle son 20 yılda sanayi altyapımızı ve teknolojik makine parkımızı, dolayısıyla da üretim kabiliyetimizi küresel ölçekte geliştirdik. Bu gelişim şehrin ihracat ve istihdam gibi parametrelerine de pozitif olarak yansıdı. Tekirdağ, Türk ekonomisinin gelişmesi ve ivme kazanmasında etkin ve yönlendirici bir gücü temsil eder hale geldi. İhracat, istihdam ve yatırım değerleriyle ekonomik açıdan büyük bir dinamizm sergileyen Tekirdağ’mız, sanayicisi, esnafı, tüccarı ve girişimcileri ile Türkiye’nin yeni vizyonunu en iyi okuyan ve ülkemizin büyük ideallerini gerçeğe dönüştürecek kentlerin başında gelmektedir.

Değerli Dostlar, Vergi kutsaldır, Alın teri de kutsaldır. Bizler işadamları olarak ekmeğimizi paylaştığımız çalışanlarımızın alın teri kurumadan emeğinin hakkını vermeyi prensip edinmiş insanlarız. Bu memleket için üreterek ve ticaret yaparak kazançlarımızın vergisini vermekten de gurur duyuyoruz. Vergisini veren işadamlarımızın kazançları analarının ak sütü gibi helaldir. Verdiğimiz vergilerin ülkemizin gelişimine, dünyaya örnek projelere ve hizmetlere harcanıyor olmasını görmekten de ayrıca mutluluk duyuyoruz.

Vergi bilincinin tabana yaygınlaştırılması ve kurumlar arası ilişkilerin geliştirilmesi çok önemlidir. İlimiz işadamları kamu düzenine uyan, vatanını, milletini seven, vefakar ve cefakardır. Reel sektör temsilcileri olarak ülkemizin dünyadaki en büyük 10 ekonomisinden biri olma hedeflerine ortak bir inançla milletçe sahiplendik ve bu hedef için çalışıyoruz.

Değerli katılımcılar, Üreterek, istihdam sağlayarak, ihracat yaparak ve bu topraklara büyük değer katan ve bugün burada ödül alacak vergi rekortmenleri işadamlarımızı canı gönülden tebrik eder. Başarılarının devamını, kazançlarının ve üretimlerinin bol ve bereketli olmasını diliyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

Vergi Dairesi Başkanı Coşkuner ve Tekirdağ Valisi Salihoğlu’nun konuşmalarından sonra vergi rekortmenlerine ödülleri protokol üyeleri tarafından takdim edildi ve toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.

 

 

VERGİ REKORTMENLERİ ÖDÜL TÖRENİ TTSO’DA DÜZENLENDİVERGİ REKORTMENLERİ ÖDÜL TÖRENİ TTSO’DA DÜZENLENDİVERGİ REKORTMENLERİ ÖDÜL TÖRENİ TTSO’DA DÜZENLENDİVERGİ REKORTMENLERİ ÖDÜL TÖRENİ TTSO’DA DÜZENLENDİVERGİ REKORTMENLERİ ÖDÜL TÖRENİ TTSO’DA DÜZENLENDİVERGİ REKORTMENLERİ ÖDÜL TÖRENİ TTSO’DA DÜZENLENDİVERGİ REKORTMENLERİ ÖDÜL TÖRENİ TTSO’DA DÜZENLENDİVERGİ REKORTMENLERİ ÖDÜL TÖRENİ TTSO’DA DÜZENLENDİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 12
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1619
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7133
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7421