USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

VERGİ DAİRESİ BAŞKANI ÇOŞKUNER TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ


17.11.2015

VERGİ DAİRESİ BAŞKANI ÇOŞKUNER TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ

 

Tekirdağ Vergi Dairesi Başkanı Abdullah Çoşkuner ile Grup Müdürleri Mustafa Çelik, Şenol Gelen ve İbrahim Koç Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettiler. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Başkan Yardımcısı Galip Öge, Sayman Üye Taner Karaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Koçaş katıldılar.

 

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Vergi Dairesi Başkanı Çoşkuner’in ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve teşekkür etti. Başkan Günay, “Tekirdağ Vergi Dairesi Başkanlığı, kurumumuzla eşgüdümlü çalışmalarda en önemli paydaşlarımızdan birisidir. Odamıza kayıtlı üyelerimiz yasa ve yönetmelikler kapsamında kurallara uyan, doğru ve dürüst ahlak ile ticaret yapmaktadırlar ”dedi.

 

Gerçekleşen ziyarette, geçtiğimiz günlerde Antalya’da düzenlenen, dünyanın gözü ve kulağının Türkiye’de olduğu G20, B20, L20 ve diğer organizasyonlara dair bilgi paylaşımları ve bu organizasyonların Ülkemize etkileri konuşuldu.

 

Vergi Dairesi Başkanı Çoşkuner ise, “bizler sizin aynanınız” ifadelerini kullanarak Gelir İdaresi Başkanlığı’nın 1.1.2016 da devreye sokacağı maliyet ve zamandan tasarruf sağlanacak olan Vergide Elektronik Tebligat Dönemi uygulamasına dair bilgilendirmede bulundu. Elektronik Tebligat ile ilgili Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin faydalanabileceği bir bilgilendirme semineri yapılmasına dair ortak görüş birliği sağlandı ve önümüzdeki haftalarda düzenleneceği bildirildi.

 

 

 

VERGİ DAİRESİ BAŞKANI ÇOŞKUNER TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİVERGİ DAİRESİ BAŞKANI ÇOŞKUNER TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 52
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1724
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7238
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7526