USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

VALİ ENVER SALİHOĞLU’NDAN TEKİRDAĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI’NA VEDA ZİYARETİ


06.06.2016

 VALİ ENVER SALİHOĞLU’NDAN TEKİRDAĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI’NA VEDA ZİYARETİ

 

Son Valiler Kararnamesi ile Merkez Valisi olarak atanan Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.  Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Özden, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Başkan Yardımcısı Galip Öge, Sayman Üye Taner Karaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Muzaffer Destereci, Cemil Koçaş ve Göksel Karaevli katıldı.

 

Ziyarette Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Günay, “Sayın Valimiz 15 ay gibi bir süredir ilimizde bulunuyor. Valimizin kurumumuza ve bizlere göstermiş olduğu sevgi ve güven neticesinde bir büyüğümüz olarak bizleri çalışmalarımızda her zaman teşvik edici olmuştur. Valimizle birlikte Trakya Kalkınma Ajansı benzeri birçok platformda çalışma şansımız oldu. Kendisinin yapıcı ve çözüm odaklı yaklaşımından dolayı minnettarız. Aynı zamanda valimize, ilimizde yaptığımız çalışmalara verdiği desteklerden dolayı da iş dünyası adına teşekkürü borç bilirim. Bundan sonraki yaşamında sayın valimize sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler diliyorum” ifadelerine yer verdi.

 

Vali Salihoğlu’na yeni görevinde başarılar dileyen Günay, “Bölge halkı yapmış olduğunuz özverili çalışmalarınızı unutmayacaktır.” dedi.

 

 

 VALİ ENVER SALİHOĞLU’NDAN TEKİRDAĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI’NA VEDA ZİYARETİ VALİ ENVER SALİHOĞLU’NDAN TEKİRDAĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI’NA VEDA ZİYARETİ VALİ ENVER SALİHOĞLU’NDAN TEKİRDAĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI’NA VEDA ZİYARETİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 53
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2780
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11528
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11776