USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

VALİ ALİ YERLİKAYA’DAN TTSO BAŞKANI GÜNAY’A VEDA ZİYARETİ


28.02.2015

 VALİ ALİ YERLİKAYA’DAN TTSO BAŞKANI GÜNAY’A  VEDA ZİYARETİ

 

Son valiler kararnamesi ile Gaziantep Valisi olarak atanan Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO)Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’a veda ziyareti gerçekleştirdi. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ TSO Başkan Yardımcısı Galip Öge, Sayman Üye Taner Karaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Muzaffer Destereci, Cemil Koçaş, Cihan Çömez ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldılar.

 

Ziyarette Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Günay, “Sayın Valimiz yaklaşık üç yıldır ilimizde ve bölgemizde birçok başarılı işlere imza atmıştır. Valimizle birlikte Trakya Kalkınma Ajansı’nda çalıştığımız gibi birçok platformda çalışma şansımız oldu. İlimizin iktisadi ve sosyal hayatına valimizin neler kazandırdığını en iyi bilen kişilerden biriyim, kendisini unutmayacağız. Aynı zamanda valimize, ilimizde yaptığımız çalışmalara verdiği desteklerden dolayı da iş dünyası adına teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

 

Vali Ali Yerlikaya’ya yeni görevinde başarılar dileyen Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “bölge halkı yapmış olduğunuz özverili çalışmalarınızı unutmayacaktır. Şahsım ve Yönetim Kurulum adına yeni görevinizin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. Gerçekleşen toplantı sonrası, Tekirdağ TSO Başkanı Günay Vali Yerlikaya’ya günün anısına hediye takdim etti ve toplu fotoğraf çekimi ile Vali Yerlikaya odamızda ayrıldı.

 VALİ ALİ YERLİKAYA’DAN TTSO BAŞKANI GÜNAY’A   VEDA ZİYARETİ VALİ ALİ YERLİKAYA’DAN TTSO BAŞKANI GÜNAY’A   VEDA ZİYARETİ VALİ ALİ YERLİKAYA’DAN TTSO BAŞKANI GÜNAY’A   VEDA ZİYARETİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 0
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7650
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7853