USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

VAKIFBANK YETKİLİLERİNDEN ODAMIZA ZİYARET


05.02.2014

 

VAKIFBANK YETKİLİLERİNDEN ODAMIZA ZİYARET

 

Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gündüz beraberindeki heyetle, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Özden ve Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ziyaretçileri kapıda karşıladılar.

Ziyarete Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gündüz, Vakıfbank Genel Müdürü Halil Aydoğan, Genel Müdür Yardımcısı Osman Demren, Genel Müdür Yardımcısı Hasan Ecesoy, Genel Müdür Yardımcısı M.Lütfi Çelebi, Genel Müdür Yardımcısı Yıldırım Eroğlu, Güneş Sigorta Genel Müdürü Süreyya Çetin, Trakya Bölge Müdürü Alaattin Şimşek ve çok sayıda şube müdürü katıldı.

Tekirdağ TSO Meclis Salonu’nda gerçekleşen toplantıda konuşan Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “ Sizleri şahsım ve kurumum adına selamlıyor, hoşgeldiniz diyorum. Sizleri odamızda ağırlamaktan dolayı son derece mutluyuz. Öncelikli amacımız üyelerimizin gelişimine fayda sağlayacak projeler geliştirmek ve Tekirdağ’ımızın gelişimine katkı sağlayacak adımlar atmak. Tekirdağ sanayi, lojistik ve tarımda çok önemli bir kent. Bu nedenle, 2023 Türkiye vizyonu içerisinde Tekirdağ ülke ekonomisine büyük katkı sağlayacaktır. İş dünyası, reel sektör her dönem bankalara ihtiyaç duyuyor. İş dünyası temsilcileri olarak ekonomik çalkantıların yaşandığı zamanlarda bizler pozitif düşünüyoruz. Kamu alanında yağmurlu havada şemsiyesini çekmeyen banka Vakıfbank’la çalıştığımız için memnunuz. Vakıfbank Bölge Müdürlüğünün Tekirdağ’a açılmasından dolayı büyük mutluluk duyduk. Şehrimiz için büyük kazanç. Tekirdağ’ımıza ve ekonomimize hayırlı olmasını temenni ediyor sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

 

Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gündüz, sıcak karşılanmalarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Tekirdağ TSO Yetkililerine teşekkür etti. Ekonomiye istihdam katan, üretim yapan herkese kapımız açık diyen Gündüz, Vakıfbank’ın yakın zamanda tarım kredi programına başlayacağını dile getirdi.

 

Vakıfbank Yetkililerinin ziyaretlerinden dolayı, Tekirdağ’a farkındalık ve markakent olma yolundaki sürecine katkı sağlayacağına dikkat çeken Başkan Günay, aynı zamanda bu ziyaret Tekirdağ’ın gelecekteki stratejisini belirleyeceğini sözlerine ekledi.

Toplantı, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası girişinde toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi ve yetkililer odamızdan ayrıldı.

 

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 2
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1609
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7123
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7411