USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

UZUNKÖPTÜ TSO KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU TEKİRDAĞ KADIN GİRİŞİMCİLER KURULUNU ZİYARET ETTİ


18.11.2015

UZUNKÖPTÜ TSO KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU TEKİRDAĞ KADIN GİRİŞİMCİLER KURULUNU ZİYARET ETTİ

 

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Seval Gemici ve beraberindeki heyet, TOBB Tekirdağ Kadın Girişimciler Kurulu’nu ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Beste Emre Güngör ve Kurul Üyeleri katıldılar.

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Meclis Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıda Tekirdağ Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Beste Emre Güngör, Uzunköprü Kadın Girişimciler Kurulunun ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve heyete teşekkür etti.

 

Uzunköprü TSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Seval Gemici, daha öncesinde hiçbir işletme açmamış bayanlara KOSGEB öncülüğünde verilen eğitimler sayesinde ve akabinde de girişimcilik eğitimlerini tamamlamaları ile sertifikalarını alacaklarını ve projede yer almalarından son derece mutlu olduklarını ifade ettiler. Projenin 2015 yılının haziran ayında hayata geçirildiği ve şu günlerde girişimcilik kurslarının başlayacağı belirtildi. Toplantının devam eden bölümünde herkes kendini ve iş hayatına dair deneyimlerini paylaştı.

 

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda Tekirdağ Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Beste Emre Güngör, “Tekirdağ’da 150 kadın girişimcimiz bulunuyor. Aslında topluma rol model oluyoruz, genç kızlarımıza, kadınlarımıza örnek teşkil ediyoruz. Günümüzde artık ticaret kabuk kırıyor ve şekil değiştiriyor. Bununla birlikte sektörler gelişiyor, ticaretin alanı daha da genişliyor. İlimizde kadın girişimci sayımızı arttırmak ve sürekliliğini sağlamak için var gücümüzle çalışıyor, projelerimizi hayata geçirmeye çalışıyoruz. Ben bir kez daha gerçekleştirmiş olduğunuz nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

 

Toplantı sonunda iki heyet arasında karşılıklı plaket takdimleri yapıldı ve toplu fotoğraf çekimi ile Uzunköprü TSO Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri odamızdan ayrıldılar.

UZUNKÖPTÜ TSO KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU TEKİRDAĞ KADIN GİRİŞİMCİLER KURULUNU ZİYARET ETTİUZUNKÖPTÜ TSO KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU TEKİRDAĞ KADIN GİRİŞİMCİLER KURULUNU ZİYARET ETTİUZUNKÖPTÜ TSO KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU TEKİRDAĞ KADIN GİRİŞİMCİLER KURULUNU ZİYARET ETTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 51
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2430
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11604
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11852