USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

UNLU MAMULLER SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN İŞLETME SAHİPLERİ TEKİRDAĞ TSO’DA İSTİŞARE TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ


02.05.2017

UNLU MAMULLER SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN İŞLETME SAHİPLERİ TEKİRDAĞ TSO’DA İSTİŞARE TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nda, Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ev sahipliğinde, unlu mamuller sektöründe faaliyet gösteren işletme sahipleri istişare toplantısında bir araya gelerek istişarede bulundular. Düzenlenen toplantıya Başkan Günay’ın yanı sıra, Tekirdağ Lokantacılar, Köfteciler ve Tatlıcılar Odası Başkanı Lütfi Çebi, Tekirdağ TSO Başkan Yardımcısı Galip Öge, Genel Sekreter İrfan Ekici ve sektör temsilcileri katılım gösterdiler.

Toplantının gündemi, unlu mamuller sektöründe faaliyet gösteren üyelerimizin ve işletme sahiplerinin sektörde yaşadığı sıkıntılar ve çözüm önerilerine dair bilgi alış verişi çerçevesinde birliktelik duygusu ile hareket edilerek sorunların çözüme ulaşacağı ifade edildi.

Tekirdağ TSO Başkanı Günay, “Hepinizi şahsım ve kurumum adına saygıyla selamlıyor hoş geldiniz diyorum. Bir meslek odası başkanı olarak yaşamış olduğunuz sorunların çözüme ulaşması noktasında elimizden ne geliyorsa yapmaya hazır olduğumuzu bilmenizi isterim. Bu kapsamda toplantıya katılımınızdan ve hassasiyetinizden dolayı teşekkür ediyor, toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

UNLU MAMULLER SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN İŞLETME SAHİPLERİ TEKİRDAĞ TSO’DA İSTİŞARE TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİUNLU MAMULLER SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN İŞLETME SAHİPLERİ TEKİRDAĞ TSO’DA İSTİŞARE TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 12
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2636
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11384
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11632