USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Türkiye Ukrayna Romanya Kırım Sanayici İş İnsanları Derneği (TURKSİD) Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti


09.03.2020

Türkiye Ukrayna Romanya Kırım Sanayici İş İnsanları Derneği (TURKSİD) Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti

 

Türkiye Ukrayna Romanya Kırım Sanayici İş İnsanları Derneği (TURKSİD) Başkanı Ertan Baştuhan ve beraberindeki heyet,  Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ile görüştü. Gerçekleşen ziyarete Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemil Koçaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Mithat Saygı ve Kemal Küçük de katılım sağladılar.

Ziyarette Dernek Başkanı Ertan Baştuhan, Başkan Günay’a derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdi ve misafirperverliklerinden dolayı Başkan Günay nezdinde Tekirdağ TSO Yöneticilerine teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay heyete Tekirdağ’ın ekonomik ve ticari hayatına dair bilgiler vererek, TURKSİD Başkanı Ertan Baştuhan ve Yönetim Kurulu Üyelerine gerçekleştirmiş oldukları ziyaret için teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Türkiye Ukrayna Romanya Kırım Sanayici İş İnsanları Derneği (TURKSİD) Tekirdağ TSO’yu Ziyaret EttiTürkiye Ukrayna Romanya Kırım Sanayici İş İnsanları Derneği (TURKSİD) Tekirdağ TSO’yu Ziyaret EttiTürkiye Ukrayna Romanya Kırım Sanayici İş İnsanları Derneği (TURKSİD) Tekirdağ TSO’yu Ziyaret EttiTürkiye Ukrayna Romanya Kırım Sanayici İş İnsanları Derneği (TURKSİD) Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 1
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2380
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11554
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11802