USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TÜRKİYE’NİN EN YÜKSEK ÜRETİM KAPASİTESİNE SAHİP VİVİDBİRD KUŞYEMİ FABRİKASI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ


08.04.2017

TÜRKİYE’NİN EN YÜKSEK ÜRETİM KAPASİTESİNE SAHİP VİVİDBİRD KUŞYEMİ FABRİKASI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı Koçaşlar Zahirecilik ve Marketçilik Tic. Ltd. Şti.’nin Vividbird markası ile üretimi yapılan kuşyemi fabrikası açılışı geniş katılımla 08 nisan 2017 tarihinde yapıldı. Düzenlenen açılışa Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Müdürleri, STK ve Meslek Odası Başkanları ile Yöneticileri katılım gösterdi. Açılışta konuşma yapan Tekirdağ TSO Başkanı Günay,

“Türkiye’nin en yüksek üretim kapasitesine ve en son teknolojisine sahip olan Vividbird markası ile sektöre giren kuşyemi üretim tesisinin açılış törenine katılmaktan ve sizlerle bir arada olmaktan duyduğum mutluluğu ifade ederek sözlerime başlamak istiyorum.

Koçaşlar Zahirecilik ve Marketçilik Tic. Ltd. Şti. ailesini ayrıca tebrik etmek istiyorum, neden diye sorarsanız? Kuşyemi sektöründe ülkemizde en yüksek üretim kapasitesi ve dünyadaki rakipleri ile aynı şartlara erişmiş ve dünya pazarında marka bilinirliğini arttırması ve en önemlisi ülke ekonomimize katma değer sağlaması sebebiyle canı gönülden kutluyorum! En büyük alkış Koçaşlar ailesine, çalışanlarımıza!

Tekirdağ artık kabuğunu kırdı! İlimiz Türkiye genelindeki tüm istatistiki verilerde ilk on il arasında yer alıyor! Tekirdağ, ülkemizin batıya açılan kapısı hava, deniz ve karayolları bakımından özel lokasyona sahip konumu ile yatırımcıları çekmeye devam ediyor. Şehrimizin sosyal, kültürel ve en önemlisi ekonomik gelişimine katkı sağlayan meslek odası olmamız vesilesiyle çalışmalarımıza hızla devam ediyor, şehrimizin zenginleşmesi için var gücümüzle çalışıyoruz.

Bir ilin gelişmesi ve şehrin zenginleşmesini sağlayan en önemli faktör, merkezi yönetimler, yerel yönetimler, meslek odaları ve STK’lar ile şehirde yaşayan bireylerin birlikteliğinden aldığı güçtür! Bunu sağladığınız zaman o şehir şaha kalkar! Buradan şehrimizin merkezi, yerel, STK, meslek odaları yöneticilerine seslenmek istiyorum, gelin hep birlikte, birliktelik ile Tekirdağ’ı hak ettiği yere taşıyalım! Farklı düşüncelere sahip de olsak, amacımız hedefimiz Tekirdağ! Başka bir Tekirdağ daha yok!

Sözlerime burada son verirken bu tesisin açılmasında emeği geçenleri kutluyor, ilimize, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından protokol üyelerinin katılımlarıyla açılış gerçekleştirildi.

 

 

 

TÜRKİYE’NİN EN YÜKSEK ÜRETİM KAPASİTESİNE SAHİP VİVİDBİRD KUŞYEMİ FABRİKASI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİTÜRKİYE’NİN EN YÜKSEK ÜRETİM KAPASİTESİNE SAHİP VİVİDBİRD KUŞYEMİ FABRİKASI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİTÜRKİYE’NİN EN YÜKSEK ÜRETİM KAPASİTESİNE SAHİP VİVİDBİRD KUŞYEMİ FABRİKASI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİTÜRKİYE’NİN EN YÜKSEK ÜRETİM KAPASİTESİNE SAHİP VİVİDBİRD KUŞYEMİ FABRİKASI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 1
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7651
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7854