USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TÜRKİYE – BOSNA HERSEK ÇALIŞMA KOMİTESİ ANLAŞMASI İMZALANDI


13.05.2015

TÜRKİYE – BOSNA HERSEK ÇALIŞMA KOMİTESİ ANLAŞMASI İMZALANDI

 

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Saraybosna Ziyareti kapsamında, Bosna Hersek Dış Ticaret Odası’nı ziyaret etti. TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Çağlar ve Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ın da iştirak ettiği görüşmede Türkiye-Bosna Hersek Çalışma Komitesi Anlaşması imzalandı.

 

Bu anlaşma ile iki ülke arasında süreklilik arz eden bir platform yaratılması amaçlandığını vurgulayan Hisarcıklıoğlu, tarımsal ürünler, ticaretin kolaylaştırılması ve mesleki eğitim konusunda işbirliği olanakları üzerinde çalışmanın iki ülke için de faydalı olacağını söyledi.

 

Bosna Hersek Dış Ticaret Odası Başkanı Nemanja Vasic ve Başkan Yardımcısı Bruno Bojic, Çalışma Komitesi kapsamında oluşan işbirliği ortamından memnuniyet duyduklarını ve gerekli çalışmalara ivedilikle başlaması için istekli olduklarını belirtti.

TOBB adına Bosna Hersek çalışma komitesi eş başkanı Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay oldu. 

TÜRKİYE – BOSNA HERSEK ÇALIŞMA KOMİTESİ ANLAŞMASI İMZALANDITÜRKİYE – BOSNA HERSEK ÇALIŞMA KOMİTESİ ANLAŞMASI İMZALANDITÜRKİYE – BOSNA HERSEK ÇALIŞMA KOMİTESİ ANLAŞMASI İMZALANDITÜRKİYE – BOSNA HERSEK ÇALIŞMA KOMİTESİ ANLAŞMASI İMZALANDITÜRKİYE – BOSNA HERSEK ÇALIŞMA KOMİTESİ ANLAŞMASI İMZALANDI
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 14
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2446
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11620
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11868