USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TTSO ÜYELERİNE ETKİN ZAMAN YÖNETİMİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİ


10.09.2015

TTSO ÜYELERİNE ETKİN ZAMAN YÖNETİMİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine yönelik Etkin Zaman Yönetimi Eğitimi düzenlendi. Tekirdağ TSO Konferans Salonu’nda düzenlenen eğitime, Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Galip Öge ve Erhan Tanrıöver, Genel Sekreter İrfan Ekici ve Tekirdağ TSO üyeleri katılım gösterdiler.

 

Etkin Zaman Yönetimi Eğitimi, Trakya Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi Direktörü Fatih Yaldız tarafından gerçekleştirildi. Eğitimin içeriği;  ‘Zaman Nedir?, Zamanın Özellikleri, Zaman Yönetme Alışkanlıklarımız, Zaman Yönetimi ve Akıllı Planlama, Plan ve Planlama, Zaman Kaybettiriciler ve Çözümleri, Zaman Yönetimi ile İlgili Kuramlar’ başlıkları üzerinden sunumlar yapılarak katılımcılarla paylaşıldı.

 

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO olarak yeni çıkan yasa ve yönetmelikleri yakından takip ettiklerini, üyelerimizin bilgilenmeleri ve mağdur olmamaları için konferanslar, seminerler, bilgilendirme eğitimleri düzenlediklerini ifade etti. Önümüzdeki aylarda üyelerimizden gelecek talepler doğrultusunda bu tarz eğitimlerin devam edeceğini vurgulayan Başkan Günay, Zaman Yönetimi Eğitimine katılan üyelerimize teşekkür etti. Yaklaşık 3 saat süren eğitim sonunda soru – cevap bölümü yapılarak eğitim son buldu.

 

 

 

TTSO ÜYELERİNE ETKİN ZAMAN YÖNETİMİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİTTSO ÜYELERİNE ETKİN ZAMAN YÖNETİMİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİTTSO ÜYELERİNE ETKİN ZAMAN YÖNETİMİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİTTSO ÜYELERİNE ETKİN ZAMAN YÖNETİMİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 35
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7363
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7566