USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TTSO MECLİS BAŞKANI ÖZDEN’DEN 1 KASIM SEÇİMLERİ DEĞERLENDİRMESİ


02.11.2015

TTSO MECLİS BAŞKANI ÖZDEN’DEN 1 KASIM SEÇİMLERİ DEĞERLENDİRMESİ

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Özden 1 Kasım seçimleri ile ilgili yayınladığı kutlama mesajında şu ifadelere değindi;

“1 Kasım genel seçimlerinde Türk Halkı büyük bir katılımla, güçlü bir şekilde iradesini ortaya koyarak tek partili bir iktidara evet demiştir. Başta Adalet ve Kalkınma Partisi olmak üzere tüm siyasi partileri kutluyor, seçimlerin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.

Dünyanın siyasi ve ekonomik olarak çivisinin çıktığı bir dönemde huzur içinde bir seçim yaşadık. Halk koalisyona hayır dedi. En kısa zamanda hükümetin kurularak reel sektörün beklediği halkın ihtiyaçlarına cevap verecek kararlar alınmalıdır. 2016 yılının 2015 yılına göre daha istikrarlı ve huzurlu olacağına inancım tamdır. Toplumdaki kırılganlıkların ekonomimizdeki daralmanın aşılmasında tüm siyasi partilerin, sivil toplum örgütlerinin ve Türk halkının ortak bir akılla hareket etmesi çok önem arz etmektedir. Bu vesileyle gerçekleşen seçimlerin ülkemiz adına hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 41
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1462
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 6976
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7264