USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TTSO BAŞKANI GÜNAY HALİÇ OTO’YU ZİYARET ETTİ


19.12.2017

TTSO BAŞKANI GÜNAY HALİÇ OTO’YU ZİYARET ETTİ

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Haliç Oto’yu ziyaret ederek, Haliç Oto Tic. Ve San. A.Ş. Genel Müdürü Osman Gökşen,  Servis Müdürü Yavuz Atila ile görüştü. Rutin üye ziyaretleri kapsamında Haliç Oto yetkililerinden bilgiler alan Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO olarak yürütülen projeler ve çalışmalara dair bilgi paylaşımında bulundu.

Ziyarette, Haliç Oto yetkililerinin verdiği bilgilere göre “Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine yönelik JEEP ve ALFA ROMEO marka araçlarda 2017 yılının Aralık ayında özel indirim uygulanmaya başlandı. Aralık ayına mahsus bu indirimler 30.000 TL’ye kadar ulaşmaktadır. Tekirdağ’da kurulu Haliç Oto A.Ş.’nin Tekirdağ TSO üyelerimize yönelik bu uygulaması aracını yenilemek isteyen tüm üyelerimiz için bir fırsattır. Detaylı bilgi için Haliç Oto’dan bilgi alınabilmektedir. ”İfadelerine yer verildi.

Gündeme ilişkin birçok konuda karşılıklı fikir alışverişinde bulunmasının ardından Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Haliç Oto yetkililerine teşekkür etti ve Haliç Oto çalışanlarına başarılar ve kolaylıklar dileyerek yeni yılda bol müşteriler ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu.

 

TTSO BAŞKANI GÜNAY HALİÇ OTO’YU ZİYARET ETTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 3
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2382
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11556
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11804