USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TTSO Başkanı Günay : Tekirdağ’ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 96. Yılı kutlu olsun


12.11.2018

 

TTSO Başkanı Günay “Tekirdağ’ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 96. Yılı kutlu olsun”

 

Tekirdağ’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yılı nedeniyle bir mesaj yayınlayan Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Tekirdağlılar, bütün tarihi olaylarda ve kurtuluşa giden yolda her zaman devletiyle beraber olmuştur. Çanakkale Savaşında lojistik üs olarak önemli bir görevi üstlenen Tekirdağ’ımız; 1920 yılında işgale uğramış, 13 Kasım 1922 tarihinde düşman işgalinden kurtulmuştur. Tekirdağ’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yılının coşkusunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. 13 Kasım; Tekirdağlılar için onur günüdür, gurur günüdür. 13 Kasım; başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, mücadele arkadaşlarının, isimsiz kahramanlarımızın, şehitlerimizin, gençlerimizin, vatanı için, gelecek nesiller için her türlü fedakârlıkta bulunan milletimizin aziz hatıraları önünde saygı, sevgi ve minnetle eğildiğimiz, onları şükranla andığımız, mücadelelerini yeni nesillere aktaracağımızın, emanetlerine her zaman sahip çıktığımızın, çıkacağımızın sözünü verdiğimiz bir gündür.

Bu duygu ve düşüncelerle Tekirdağ’ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yıl dönümünü kutluyor; Türkiye Cumhuriyeti’ni bize emanet eden Mustafa Kemal Atatürk’ü, onun yol arkadaşlarını, gazilerimiz ve ebediyete intikal eden şehitlerimizi şükran, saygı ve rahmetle anıyoruz.”

 

 

 

 

 

TTSO Başkanı Günay : Tekirdağ’ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 96. Yılı kutlu olsun
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 58
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2682
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11430
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11678