USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TTSO BAŞKANI GÜNAY - GÜZEL ÜLKEMİZİN HUZURUNU, KARDEŞLİĞİNİ BOZMAYA KİMSENİN GÜCÜ YETMEYECEKTİR


14.03.2016

TTSO BAŞKANI GÜNAY, “GÜZEL ÜLKEMİZİN HUZURUNU, KARDEŞLİĞİNİ BOZMAYA

 KİMSENİN GÜCÜ YETMEYECEKTİR”

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay , 13 Mart 2016 tarihinde Ankara Kızılay’da yaşanan terör saldırısına ilişkin, “Ülkemizin milli birlik ve bütünlüğüne kast eden hain saldırılara ve şer odaklarına karşı tek yürek olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Başkan Günay, Ankara Kızılay’da meydana gelen terör saldırısına ilişkin kınama ve başsağlığı mesajı yayımladı. Türkiye'nin bölünmez bütünlüğünü ve asırlardır Anadolu topraklarında devam eden kardeşliği bozmak isteyen alçak saldırıların asla amacına ulaşamayacağını ifade eden Günay, şunları kaydetti:

 

“Yapılan bu saldırılarla Türkiye’nin hedeflerine ve geleceğine darbe vurmak amaçlanıyor. Masum canlara kıymak, insanlık tarihinde lanetlenmiştir. Bu çirkin, aşağılık işlere imza atanlar bilsin ki, bunu yaparken amaçları her ne olursa olsun ulaşamayacaklar. Geçmişte olduğu gibi bugün de teröre karşı dik durmaya devam edeceğiz. Milli birliğimizi en güçlü şekilde ortaya koyarak, oluşturulmak istenen kaos senaryolarını bozacağız. İş dünyası olarak kalleşçe yapılan bu saldırıların asla hedefine ulaşamayacağına inanıyoruz. Bu güzel ülkenin huzurunu, kardeşliğini bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir. Milletimizin birliğini, birlikte yaşama irademizi ve ortak geleceğimizi hedef alan bu saldırıları lanetliyoruz. Hain saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun” dedi.

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 14
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7342
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7545