USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TTSO Başkanı Günay, Demir Marketler Grubu’nun Çorlu’da Yeni Şube Açılışına Katıldı


06.03.2020

TTSO Başkanı Günay, Demir Marketler Grubu’nun Çorlu’da Yeni Şube Açılışına Katıldı

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Odamıza kayıtlı 3. Meslek Grubunda faaliyet göstermekte olan DMR Gıda Paz. San. Ve Tic. A.Ş.’nin Çorlu’daki yeni şube açılış törenine katıldı. Gerçekleşen açılış törenine Başkan Günay’ın yanı sıra, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Hakan Şık, Çorlu TSO Başkanı İzzet Volkan ve çok sayıda davetli katılım gösterdi.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay burada yaptığı konuşmasında, “Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz mağaza açılışı ile Demir Marketler Grubu’nun 36 yıllık geçmişini, mazisini anlatan bir başarı öyküsüne tanıklık etmiş oluyoruz. Demir Market, 14 Mağaza, 250 den fazla çalışanı ile Tekirdağ’ın ekonomik, ticari ve istihdam hayatına fayda sağlayan işletmelerimizden bir tanesidir. Zaten Demir Market,  kalitesi, fiyatları ve güvenirliliği ile Tekirdağ Halkının beğenisini kazanmış bir müessesemiz olup ayrıca 3. Meslek Grubunda (Perakende –Gıda Meslek Grubu) odamıza kayıtlı üyemizdir. Mehmet Demir ve ailesini kutluyor, yeni şubemizin Çorlu’ya, Tekirdağ’a ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor, çalışanlarına ve işletme sahiplerine bol ve bereketli kazançlar diliyorum.” dedi.

TTSO Başkanı Günay, Demir Marketler Grubu’nun Çorlu’da Yeni Şube Açılışına KatıldıTTSO Başkanı Günay, Demir Marketler Grubu’nun Çorlu’da Yeni Şube Açılışına KatıldıTTSO Başkanı Günay, Demir Marketler Grubu’nun Çorlu’da Yeni Şube Açılışına Katıldı
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 15
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2447
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11621
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11869