USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TTSO BAŞKANI GÜNAY’DAN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI


15.07.2015

TTSO BAŞKANI GÜNAY’DAN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

 

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Ramazan Bayramı münasebeti ile kutlama mesajı yayınladı. Başkan Günay mesajında şu ifadelere yer verdi;

 

 “ Bayramların yardımlaşma ve dayanışmanın üst seviyelere çıktığı, dargınların barıştığı, birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostlukların en sıcak şekilde hissedildiği özel günlerdir. Bir Ramazan Bayramı'nı daha birlikte kutlayacak olmanın mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz. Sevgi ve hoşgörü iklimi içerisinde, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin yaşandığı Ramazan ayının ardından, üyelerimiz ve hemşerilerimizle birlikte bayrama erişmenin mutluluğu ve huzuru içerisindeyiz.

 

 Bayramlar, toplumda sevgi, saygı, kardeşlik, dostluk ve yardımlaşma duygularının pekiştiği, birlik ve beraberliğimizin perçinlendiği, sevinç ve neşe günleridir. Sevenlerin bir araya geldiği, dargınların barıştığı, günlük hayatta yeteri kadar yaşayamadığımız paylaşma, ziyaret etme, gönül alma gibi duyguları doyasıya yaşama fırsatı bulduğumuz bayramlar, manevi olarak olgunlaşmamıza da vesile olmaktadır. Bu vesileyle, başta üyelerimiz olmak üzere, halkımızın Mübarek Ramazan Bayramı'nı içtenlikle kutlar, şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. İyi Bayramlar.”

 

 

 

                                                                                              

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 35
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7363
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7566