USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TTSO Başkanı Cengiz Günay Gelibolu TSO’yu Ziyaret Etti


26.07.2019

TTSO Başkanı Cengiz Günay Gelibolu TSO’yu Ziyaret Etti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Daire Başkanı Hasan Erbay Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler. Cengiz Günay Gelibolu TSO’da, Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Çetin, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ve Genel Sekreter tarafından karşılandı.

Başkan Cengiz Günay ilk olarak TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun selam ve sevgilerini ileterek sözlerine başladı ve TOBB Yönetim Kurulu olarak oda ve borsalara ziyaretlerin yapıldığını bu kapsamda da oda ve borsalarımızın istek, görüş ve önerilerini rapor haline getirerek ilgili kurum ve kuruluşlara iletildiğini belirtti.

Gelibolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Çetin yapılan ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek TOBB Nefes Kredisi’nin yeniden hayata geçirilmesi, Gelibolu’ya 4 yıllık eğitim veren fakülte açılması, vize konusunda Edirne’den başvuruların yapılabilmesi için gerekli adımların atılması gibi birçok konuda Başkan Günay’a istek ve görüşlerini ileterek ziyaretleri adına Başkan Günay’a günün anısına hediye takdiminde bulundu.

 

TTSO Başkanı Cengiz Günay Gelibolu TSO’yu Ziyaret EttiTTSO Başkanı Cengiz Günay Gelibolu TSO’yu Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 12
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1619
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7133
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7421