USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TREPAŞTAN TEKİRDAĞ TSO ÜYELERİNE İNDİRİM UYGULANACAK


09.01.2015

TREPAŞTAN TEKİRDAĞ TSO ÜYELERİNE İNDİRİM UYGULANACAK

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) ve Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş (TREPAŞ) arasında 7 Ocak 2015 tarihinde  "İndirim Protokolü"  imzalandı. Gerçekleşen imza törenine Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Başkan Yardımcısı Erhan Tanrıöver, Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Çömez, TREPAŞ Satış ve Piyasa İşlemleri Müdürü Taylan Genç, Tekirdağ İşletme Perakende Yöneticisi Zeki Çalışkan, Satış Uzmanı Nail Ürkmez katıldılar. İmzalanan protokol çerçevesinde odamız üyelerine elektrik hizmetinde indirim sağlanacaktır.

            İmzalanan protokolün öneminden bahseden Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ; " %16,5'lik indirim sağlayacak olan bu protokol orta ve uzun vadede firmalarımızın elektrik maliyetlerin düşürülmesi ile rekabet güçlerini arttırmalarına önemli katkı sağlayacaktır. Üyelerimizin elektrik maliyetlerinin düşürülmesini amaçlayarak bu protokolü imzaladık. Üyelerimizi, TREPAŞ'a başvurularını yaparak bu imkândan faydalanmaya davet ediyorum. Bu protokol tüm üyelerimize hayırlı olsun “dedi.

            TREPAŞ Satış ve Piyasa İşlemleri Müdürü Taylan Genç; Tekirdağ TSO üyelerine yönelik olarak imzaladığımız protokolün hayırlı olmasını diliyorum. Amacımız, uzun yıllar elektrik hizmeti vereceğimiz tüm müşterilerimize daha kaliteli ve sürdürülebilir, değer yaratan hizmet verebilmektir. Özellikle ticaret ve sanayi kuruluşlarına TREPAŞ olarak destek sağlayarak il ve bölge ekonomisine katkı sağlamak istiyoruz" açıklamasında bulunarak, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay'a işbirlikleri için teşekkürlerini dile getirdi.

TREPAŞTAN TEKİRDAĞ TSO ÜYELERİNE İNDİRİM UYGULANACAKTREPAŞTAN TEKİRDAĞ TSO ÜYELERİNE İNDİRİM UYGULANACAKTREPAŞTAN TEKİRDAĞ TSO ÜYELERİNE İNDİRİM UYGULANACAKTREPAŞTAN TEKİRDAĞ TSO ÜYELERİNE İNDİRİM UYGULANACAK
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 31
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1638
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7152
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7440