USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Trakya Veteran Takımı TTSO Başkanı Cengiz Günay’ı Ziyaret Etti


12.10.2018

Trakya Veteran Takımı TTSO Başkanı Cengiz Günay’ı Ziyaret Etti

 

4-7 Ekim 2018 tarihleri arasında Kuşadası'nda düzenlenen 40 Yaş Üzeri Dünya Şampiyonasında Dünya Kupası Finali oynayan, "Dünyanın En Centilmen Takımı" seçilen ve Takım Kaptanı Zafer Soykırlı' ya "Şampiyona Özel Onur Ödülü" verilen "Trakya Veteran" Takımı, Trakya Veteranlar Futbol Ligi Başkan Yardımcısı Zafer SOYKIRLI Başkanlığında Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı makamında ziyaret ederek, takım formalarını takdim etmişler, sevinçlerini paylaşmışlar ve Dünya Kupasını kendilerine arz etmişlerdir.

Tekirdağ TSO Başkan Günay, “Trakya Veteranlar Futbol Ligi Başkan Yardımcısı Zafer Soykırlı Başkanlığında bizlerle sevinçlerini paylaşan kıymetli konuklar hoş geldiniz, ziyaretinizden duyduğum mutluluğu ifade ederek sözlerime başlamak istiyorum. Elde etmiş olduğunuz başarı bizleri gururlandırarak şehrimiz ve bölgemizin ismini şampiyonaya altın harflerle yazdırmışsınız. Hepinizi en kalbi duygularımla tebrik ediyorum, başarılarınızın devamını diliyorum. Nazik ziyaretiniz için hepinize teşekkür ediyorum.”dedi.

 

Trakya Veteran Takımı TTSO Başkanı Cengiz Günay’ı Ziyaret EttiTrakya Veteran Takımı TTSO Başkanı Cengiz Günay’ı Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 14
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2446
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11620
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11868