USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TRAKYA TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ YETKİLİLERİ ODAMIZI ZİYARET ETTİ


05.08.2015

TRAKYA TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ YETKİLİLERİ ODAMIZI ZİYARET ETTİ

 

Trakya Teknoloji Transfer Ofisi Yöneticisi Serdar Özer, Uzman Burcu Denel Karadeniz ve Mehmet Gülmez Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

 

Sıcak karşılanmalarından dolayı Tekirdağ TSO Başkanı Günay’a teşekkür eden Trakya Teknoloji Transfer Ofisi Yetkilileri, bölgedeki ekonomiyi arttırmak için bölgesel işbirliği, bölgedeki kümelenme projeleri, üniversite – sanayi işbirliğinin geliştirilmesi ve ne tür projeler hayata geçirilebilir konularına dair karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

 

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, üniversite- sanayi işbirliğine ciddi önem verdiklerini ifade ederek, "Sanayicilerin ve işletmelerin bu fırsatları iyi değerlendirmeleri gerekir. Bizler üyelerimize bunu anlatmakla mükellefiz. Bölgemizde ürün çeşitliliğini artırmamız ve katma değeri yüksek ürünler üretmemiz lazım. İleri teknoloji alanında çalışan firmaları bir araya getirerek bunun akabinde de üniversitelerle sinerji oluşturmaları ve sonuç olarak da şirketlerimizin dünya ile rekabette avantajlı tarafta yer almalarını arzuluyoruz. Bu anlamda ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyor, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası olarak bölgesel iş birliğine hazır olduğumuzu ifade ediyor ve ortak projeler üretip hayata geçireceğimize inanıyorum. Çalışmalarınızı canı gönülden destekliyor, sizlere kolaylıklar diliyorum” dedi.

 

 

TRAKYA TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ YETKİLİLERİ ODAMIZI ZİYARET ETTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 59
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2786
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11534
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11782