USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TRAKYA GENEL SANAYİ TİCARET FUARI KAPILARINI ZİYARETÇİLERE AÇTI


03.05.2017

TRAKYA GENEL SANAYİ TİCARET FUARI KAPILARINI ZİYARETÇİLERE AÇTI

 

3-7 Mayıs tarihleri arasında açık kalacak olan Trakya Genel Sanayi Ticaret Fuarı, Vali Mehmet Ceylan, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, İlçe Belediye Başkanları, Trakya Bölgesi Oda/Borsa Başkanları ve Yöneticileri ile çok sayıda vatandaşın katılımıyla Çorlu Trakya Fuar Merkezi'nde açıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'mızın okunmasının ardından başlayan açılış töreninde açılış konuşmaları gerçekleştirildi. Vali Mehmet Ceylan, “Açılışını gerçekleştirdiğimiz bu fuarın Tekirdağ ve bölge ekonomisine katkı sağlamasını temenni ediyorum. Bu fuarın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi. Konuşmaların ardından Vali Ceylan ve protokol üyeleri fuara katılan firmaların stantlarını gezerek firmaların çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

 Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz fuarın düzenlenmesinde ve bugün ziyaretçilerle buluşmasında büyük emeği bulunan geçtiğimiz hafta yaşamını yitiren değerli büyüğümüz Enis Sülün’ü bir kez daha rahmetle anmak istiyorum. Kendisi bu fuarın düzenlemesinde ve bölgeye kazandırılmasında büyük emekler sarf etmiştir. Bu vesileyle fuarın ilimize, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını diler, bölge iş camiamıza bol ve bereketli kazançlar getirmesini dilerim.” dedi.

 

TRAKYA GENEL SANAYİ TİCARET FUARI KAPILARINI ZİYARETÇİLERE AÇTITRAKYA GENEL SANAYİ TİCARET FUARI KAPILARINI ZİYARETÇİLERE AÇTITRAKYA GENEL SANAYİ TİCARET FUARI KAPILARINI ZİYARETÇİLERE AÇTITRAKYA GENEL SANAYİ TİCARET FUARI KAPILARINI ZİYARETÇİLERE AÇTI
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 31
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1638
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7152
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7440