USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TRAKYA ABİGEM A.Ş. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI


30.03.2015

TRAKYA ABİGEM A.Ş. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI

 

TRAKYA ABİGEM A.Ş.’nin Olağan Genel Kurulu, 27 Mart 2015 tarihinde Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantı ile gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen genel kurul, Tekirdağ TSO Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Trakya ABİGEM A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay’ın ev sahipliğinde çevre il ve ilçelerdeki Oda ve Borsaların Başkanları ve Yöneticilerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi. Toplantının başlaması ile oluşturulan divan heyetine Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel ve Babaeski Ticaret Borsası Başkanı Fahrettin Özün ve İpsala Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Girgin seçildi.

 

Tekirdağ TSO Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Trakya ABİGEM A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay yaptığı açıklamada;

“Sayın Oda ve Borsa temsilcilerim ve Trakya ABİGEM’in değerli ortakları; Trakya ;ABİGEM’in 4. Genel Kurulunda sizleri şahsım ve Trakya ABİGEM Yönetim Kurulu adına saygı ile selamlıyor, yapmakta olduğumuz Olağan Genel Kurul toplantımızın hayırlı olmasını temenni ediyor, hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

 

İlk açılışı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından 2009 yılında yapılan Trakya Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi, Mayıs 2011 tarihi itibarı ile Trakya bölgesinde hizmet veren 25 Oda ve Borsanın ortaklığında bir Anonim Şirket tüzel kişiliğe sahip olmuştur. Bildiğiniz gibi; Tekirdağ, Edirne, Çanakkale, Kırklareli illerinde faaliyet gösteren oda ve borsalarımızın ortak olduğu Trakya ABİGEM’in en önemli hedefi; Danışmanlık, Proje Geliştirme ve Eğitim faaliyetleri ile bölgemizdeki işletmelerin rekabet gücünün arttırılmasıdır. Ve geride bıraktığımız 4 yıllık süreye baktığımızda da bunu gayet iyi başardığını görmekteyiz.

 

Trakya ABİGEM’in her yıl karını arttırarak devam etmesi gurur vericidir. ABİGEM, her ne kadar kar etme amaçlı kurulmuş olmasa da, bir yandan kar ederken bir yandan da kaliteli hizmet veriyor olması bizim gibi ticaret hayatı içerisinden gelen kişiler için anlamlıdır. Ancak ABİGEM’in kurucuları olarak kurumlarınızın ve üyelerinizin faaliyetleri ve ihtiyaçlarında ABİGEM’den daha fazla yararlanması ve ABİGEM’in daha fazla üyemiz tarafından tercih edilmesi için bizlerinde gerekli gayreti göstermemiz gerektiğini belirtmek isterim. Genel Kurulumuzun hayırlı olmasını temenni ediyor, sizlere saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

 

Gerçekleşen toplantıda Trakya ABİGEM A.Ş.’nin gündem maddeleri görüşüldü ve tüm katılımcıların 2015 yılı için beklentilerinin dile getirilmesi ve Trakya ABİGEM’in yeni çalışma dönemine dair hedeflerinin konuşulmasının ardından sona erdi.

 

TRAKYA ABİGEM A.Ş. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISITRAKYA ABİGEM A.Ş. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISITRAKYA ABİGEM A.Ş. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISITRAKYA ABİGEM A.Ş. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 60
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2787
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11535
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11783