USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TOEIC İngilizce Testi Tanıtım Webinarı


11.04.2023

SAYIN ÜYEMİZ
İlgi: TOBB'nin 07.04.2023 tarih ve 4115 sayılı yazısı
İlgide kayıtlı yazıda, Çetin küresel rekabetin bulunduğu yeni dünya düzeninde global iş dünyasının kullandığı dilin İngilizce olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda, hedeflerimize ulaşmadaki önceliklerimizden biri de İngilizce iletişim yetkinliklerinin evrensel düzeye kavuşturulmasıdır.
Bu kapsamda ETS GLOBAL ile Birliğimiz arasında 05.01.2023 tarihinde törenle imzalanan "ETS GLOBAL İşbirliği Sözleşmesi" ile TOBB çatısı altında yer alan kurumların ve özel sektör işletmelerinde İngilizce dil becerilerinin ölçme ve değerlendirme araçlarının evrensel standartlara çıkarılması için ilk adımı atmıştık.
Bu noktada küresel ölçekte kabul edilen TOEIC iş İngilizce testi ön plana çıkmaktadır.
Akademik İngilizce ile İş İngilizcesinin farklılaştığı bir ortamda TOEIC testinin soruları iş dünyasındaki gerçeklere göre hazırlanmaktadır. ETS Global tarafından TOBB çatısı altında yer alan kurumlara ve özel sektör işletmelerine yönelik 11 Nisan 2023 Salı günü saat 14:00'da "İngilizce Yeterlilikte İş Dünyasının Tercihi Neden TOEIC Olmalı?" konulu ücretsiz bir webinar düzenlenecektir.
Söz konusu webinarda, TOEIC testinin ne olduğu, iş dünyasına nasıl katkı sağladığı ve daha fazlası katılımcılarla paylaşılacaktır.
Webinara http://etsglobal-26271412.hs-sites-eu1.com/tobb-toeic-webinar linki üzerinden kayıt yapılmaktadır.
 

Bilgilerinize sunarız
Saygılarımızla

Aynur YENİPAZARLI

Genel Sekreter

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 1
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 16626
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 17318