USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Çanakkale TSO’yu Ziyaret Etti


25.07.2019

 

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Çanakkale TSO’yu Ziyaret Etti

 

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, TOBB Odalar ve Borsalar Daire Başkanı Hasan Erbay ile birlikte, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ve Genel Sekreter Sema Sandal’ın hazır bulunduğu toplantıda güncel ekonomik konular ile TOBB’dan beklentiler gündeme getirildi.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “ Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bizim üst kuruluşumuz, geniş ailemizin büyüğüdür. Biz de bu ailenin bir ferdi olarak; üyelerimizin sorunlarını, sektörlerimizin sıkıntılarını ilk anlatacağımız ve çözümünü de beklediğimiz bir kurumdur. Bugün kurumumuzu ziyaret eden TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’a nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, bu ziyaretlerin daha da sıklaştırılmasını talep ediyoruz.” dedi.

 

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay da TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun selamlarını iletti ve TOBB Yönetim Kurulu olarak her fırsatta oda ve borsa ziyaretlerini sürdürdüklerini ve sorunları yerinde dinlediklerini belirterek samimi bir şekilde düşüncelerini paylaştığı için ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’na teşekkür etti ve yakın zamanda Çanakkale’de bir bölge Oda/Borsa toplantısı planladıklarını söyledi.

 

Görüşme sonrasında Çanakkale TSO Başkanı Selçuk Semizoğlu tarafından TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’a 57. Alay Sancağı hediye edildi.

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Çanakkale TSO’yu Ziyaret EttiTOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Çanakkale TSO’yu Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 53
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2677
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11425
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11673