USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TOBB Tekirdağ İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanını Seçti


07.03.2019

TOBB Tekirdağ İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanını Seçti

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren ve geçtiğimiz günlerde İcra Komitesi seçimlerini tamamlayan TOBB Tekirdağ İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ilk toplantısını yaptı. Doğal üyeler olan Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve Genel Sekreter İrfan Ekici’nin katılımıyla yapılan ilk toplantıda İcra Komitesi, yeni Başkan ve Başkan Yardımcılarını da seçti.

Kadın Girişimciler İcra Kurulu kendi arasında yaptığı seçimlerde Aynur Çeşmeliler’i Başkan olarak seçerken, Başkan Yardımcılıklarına ise, Burcu Ergene, Nihal İşbilen ve Melek Yeşil Sarıtaş seçildi.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay “Kadın Girişimciler Kurulu seçimlerimizin öncelikle camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. Diğer yandan kuruluşundan bu yana Tekirdağ İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığı’nı yürüten Beste Emre Güngör ve eski dönem üyelerimize de yapmış oldukları çalışmalar adına sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum.

Geçmiş dönemlerde olduğu gibi yeni dönemde de güzel çalışmalara ve projelere imza atacağınıza yürekten inanıyorum. Kurulumuz, topluma faydalı olabilmek için emek harcayan insanların bir araya geldiği bir çatı sivil toplum örgütü. Topluma bir şeyler verebilmek için bir aradayız. Burada birbirimize destek olabilmemiz çok önemli. Öznemiz kadın ama hitap ettiğimiz kesim çocuğundan yaşlısına, kadınından erkeğine tüm toplumu kapsıyor.

Yeni başkanımızla komite üyelerimize büyük sorumluluklar düşüyor. Girişimcilik ruhunu mümkün olduğu kadar yaygınlaştırmamız, kadın ve genç girişimcilerimizin ticari hayatta daha fazla yer almasını sağlamamız gerekiyor. Görev yapacak arkadaşlarımız ilimizde kadın ve gençler arasında girişimciliğin gelişmesine öncülük ederek, yol gösterecek ve rol-model olacaklar. Bu hususta Tekirdağ oda/borsa başkanları olarak sizleri her zaman sizleri destekliyor olacağız. Kadın girişimcilerimizi canı gönülden tebrik ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

TOBB Tekirdağ İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanını SeçtiTOBB Tekirdağ İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanını Seçti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 63
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 602
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 3347
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 3417