USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TOBB TEKİRDAĞ 24 DERSLİKLİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İNŞAATI HIZLA YÜKSELİYOR


06.10.2017

TOBB TEKİRDAĞ 24 DERSLİKLİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İNŞAATI HIZLA YÜKSELİYOR

 

İlimizin eğitim-öğretim hayatına katkı sunacak, TOBB Tekirdağ 24 Derslikli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi inşaatı hızla yükseliyor. İlimiz Valisi Mehmet Ceylan, Vali Yardımcısı Tayyar Şaşmaz ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Süleymanpaşa İlçesi, Gündoğdu Mahallesinde yapımına başlanan okul inşaatında incelemelerde bulundu.

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “Tekirdağ hızla büyüyen ve gelişen bir şehir olduğu için eğitim-öğretim binalarına da ihtiyaç hızla artmakta. Bu kapsamda ilimize kazandırmış olduğumuz okulumuz sayesinde bu ihtiyacı bir nebze de olsa karşılamış olacağız. Geçtiğimiz ay TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımlarıyla gerçekleştirdiğimiz, Tekirdağ’ın Yıldızları Ödül Töreni’nde canlı bağlantı ile okulumuzun ilk harcını atmıştık, bugün de inşaatımızın hızla yükseldiğini görüyoruz. Tahmini olarak 2018 yılının yaz aylarında bitmesi planlanan ve 2018-2019 eğitim-öğretim yılına yetişecek okulumuzun şehrimize hayırlısı olmasını temenni ediyor, bu okulda okuyacak olan öğrencilerimizden başarı hikâyeleri ile dolu bir eğitim nesli yetişmesini umuyorum.” dedi.

TOBB TEKİRDAĞ 24 DERSLİKLİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İNŞAATI HIZLA YÜKSELİYORTOBB TEKİRDAĞ 24 DERSLİKLİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İNŞAATI HIZLA YÜKSELİYORTOBB TEKİRDAĞ 24 DERSLİKLİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İNŞAATI HIZLA YÜKSELİYORTOBB TEKİRDAĞ 24 DERSLİKLİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İNŞAATI HIZLA YÜKSELİYOR
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 0
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2379
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11553
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11801