USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TOBB Sigorta Acenteleri Yetkilileri Başkan Günay’ı Ziyaret Etti


24.01.2019

TOBB Sigorta Acenteleri Yetkilileri Başkan Günay’ı Ziyaret Etti

 

TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkanı Levent Korkut ve beraberindeki Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Üyesi Özgür Yılmaz, TOBB Sigortacılık Müdürü Mevlüt Söylemez, Edirne TSO 12. Meslek Komitesi Üyesi ve Sigorta Acentesi yetkilisi Savaş Topuz, İTO Eski Meclis Üyesi ve Sigorta Acentesi Yetkilisi Hasan Usta, Tekirdağ TSO 11. Meslek Komitesi Üyesi ve Sigorta Acentesi yetkilisi Adnan Gündüzler ile birlikte Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı makamında ziyaret ettiler.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkanı Levent Korkut ve yetkililerin ziyaretinden mutluluk duyduğunu belirterek, sigortacılık sektörde yaşanan gelişmeler ve sektörün durumu hakkında yetkililerden bilgi alarak, ziyaretleri adına kendilerine teşekkür etti.

TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkanı Levent Korkut ve beraberindeki heyet, nazik kabullerinden dolayı Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’a teşekkür etti.

TOBB Sigorta Acenteleri Yetkilileri Başkan Günay’ı Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 48
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1469
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 6983
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7271