USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu’ndan Odamıza Ziyaret


24.04.2019

TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu’ndan Odamıza Ziyaret

TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Cemal Gökhan Cengiz, Başkan Yardımcısı Tuncer Akbulutlar ve beraberindeki kurul üyeleri Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’la görüştüler. Gerçekleşen görüşmeye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Göksel Karaevli, Yönetim Kurulu Üyeleri Mithat Saygı ve Bahadır Yazıcı da katıldılar.

Tekirdağ İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Cemal Gökhan Cengiz, “Genç Girişimciler Kurulu olarak vizyonel bir bakış açısıyla yeni nesil girişimcilerle birlikte bu potansiyeli artırmayı hedefliyoruz. Gerçekleştirmek istediğimiz projelerle bölgemizde ki girişimcilere destek vermeyi amaçlıyoruz. Yeni dönemde oda/borsa başkanlarımızın da desteği ile başarılı işler gerçekleştireceğimize inanıyor, bizleri kabul eden Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyemiz Cengiz Günay’a teşekkür ediyoruz.” dedi.

Tekirdağ İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyelerinin gerçekleştirdikleri ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, “Ülke olarak girişimciliği artırmamız gerekiyor. Hayallerimizin sınırı olmamalı. Dünya ülkelerinde olduğu gibi girişimciliği artırmak ve çeşitliliği sağlamak için birlikte ortak paydada hareket etmemiz gerekiyor. Bu kapsamda tüm oda/borsalarımız girişimci kardeşlerimize yönelik etkinlikler ve eğitimler düzenlemekte. Gençlerimizin teknolojik çağda yeni atılımlar yapmaları gelecek nesiller açısından çok önemlidir. Diğer yandan girişimciliğin nitelik kazanarak ülke ekonomisine katkı sunması adına da projelere, çalışmalara hibe kaynaklar ve destekler sağlanmakta olup bunlardan tüm girişimcilerimizin faydalanması en büyük temennimizdir. Bizler Tekirdağ TSO olarak daima sizlerin yanınızda olduğumuzda ifade ediyor, gerçekleştirmiş olduğunuz ziyaret için teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu’ndan Odamıza ZiyaretTOBB İl Genç Girişimciler Kurulu’ndan Odamıza ZiyaretTOBB İl Genç Girişimciler Kurulu’ndan Odamıza Ziyaret
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 11
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7339
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7542