USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TOBB 73. Genel Kurulunnda Tekirdağ TSO Farkı


24.05.2017

TOBB 73. Genel Kurulu’nda Tekirdağ TSO Farkı

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 73. Mali Genel Kurulu’nda Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası gerek katılım gerekse temsil bakımından farkını ortaya koydu. TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde gerçekleştirilen Genel kurul toplantısında,  Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Mustafa Özden,  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve TOBB Delegesi Galip Öge, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erhan Tanrıöver, Yönetim Kurulu Sayman Üye Taner Karaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Göksel Karaevli, Cemil Koçaş, Kemal Küçük, Muzaffer Destereci, Meclis Başkan Yardımcısı ve TOBB Delegesi İlhami Özcan Aygun, Meclis Başkan Yardımcısı Rüştü Özgün, Meclis Üyeliği ve aynı zamanda TOBB Delegeliği bulunan Arif Yılmaz, Yılmaz Emer, Ahmet Baygur, Recep Çelik, Meclis Üyesi Süleyman Canbaz ve Genel Sekreter İrfan Ekici ile birlikte 21 kişilik ekip tarafından temsil edildi.

 

Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleştirilen Hizmet Şeref Belgesi ve Plaket Töreni ile TOBB 73. Genel Kurulu’na katılan Tekirdağ TSO heyeti,  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleşen genel kurulda da tam kadro hazır bulundu. Tekirdağ TSO ve Tekirdağ Ticaret Borsası işbirliğinde kentin tescilli lezzetleri Tekirdağ Köftesi, Peynir Helvası, Şarköy sirkesi, zeytinyağı, zeytini, sabunu ve Tekirdağ’a özgü yöresel lezzetleri Türkiye’nin dört bir yanından gelen iş dünyası temsilcilerine tanıttı ve Tekirdağ standı yoğun ilgi gördü. 

TOBB 73. Genel Kurulunnda Tekirdağ TSO FarkıTOBB 73. Genel Kurulunnda Tekirdağ TSO FarkıTOBB 73. Genel Kurulunnda Tekirdağ TSO FarkıTOBB 73. Genel Kurulunnda Tekirdağ TSO FarkıTOBB 73. Genel Kurulunnda Tekirdağ TSO FarkıTOBB 73. Genel Kurulunnda Tekirdağ TSO FarkıTOBB 73. Genel Kurulunnda Tekirdağ TSO FarkıTOBB 73. Genel Kurulunnda Tekirdağ TSO Farkı
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 52
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1724
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7238
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7526