USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TOBB YÖNETİM KURULU ÜYESİ CENGİZ GÜNAY’IN TRAKYA ODA/BORSA ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR


02.05.2014

TOBB YÖNETİM KURULU ÜYESİ CENGİZ GÜNAY’IN TRAKYA ODA/BORSA ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR…

 

TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI VE TOBB YÖNETİM KURULU ÜYESİ CENGİZ GÜNAY’IN,

 TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ(TOBB)’Nİ TEMSİLEN TRAKYA’DAKİ ODA VE BORSA ZİYARETLERİ KALDIĞI YERDEN TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR. ZİYARETLER SIRASI İLE 29 NİSAN 2014 TARİHİNDE EDİRNE TİCARET BORSASI, EDİRNE TSO, KIRKLARELİ TSO, KIRKLARELİ TİCARET BORSASI. 30 NİSAN 2014 TARİHİNDE ÇERKEZKÖY TSO, ÇORLU TİCARET BORSASI VE ÇORLU TSO ZİYARET EDİLMİŞTİR.

 

TEKİRDAĞ TSO’DAN EDİRNE TİCARET BORSASI’NA ZİYARET

 

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Galip Öge ve TOBB Oda/Borsa Daire Başkanlığı’ndan Kemal Vural ile birlikte Edirne Ticaret Borsası’nı ziyaret ettiler. Gerçekleşen ziyarette Edirne Ticaret Borsası Meclis Başkanı Fedai Canım, Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri hazır bulundular.

 

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ni temsilen Trakya’daki Oda ve Borsa ziyaretlerine başladıklarını ve gerçekleşen ziyaretlerin amacının, oda ve borsalarımızın sorunları, istek, arzu, görüş ve önerilerini dinlemek ve gerekli mercilere iletmek olduğunu belirtti. Toplantı öncesinde TOBB Başkanı Rifat Bey’in selamlarını ileten Başkan Günay, Oda Yöneticilerinden Edirne Ticaret Borsası ve Oda faaliyetlerine dair bilgiler aldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk, anlamlı ziyaret için Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’a teşekkür etti ve günün anısına Başkan Günay’a plaket takdim etti. Samimi ortamda gerçekleşen toplantı birçok konuda fikir alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.

 

 

 


TOBB YÖNETİM KURULU ÜYESİ CENGİZ GÜNAY EDİRNE TSO’YU ZİYARET ETTİ

 

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Galip Öge, TOBB Oda/Borsa Daire Başkanlığı’ndan Kemal Vural ile birlikte Edirne TSO’ya ziyaret gerçekleştirerek ETSO Yönetim Kurulu başkanı Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı Mehmet Eren ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüştü. Trakya’da bulunan oda ve borsaları ziyaret ettiklerini belirten Başkan Günay, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ni temsilen Trakya’daki oda ve borsa ziyaretlerine başladıklarını ve gerçekleşen ziyaretlerin amacının, oda ve borsalarımızın çalışma ve faaliyetleri ile ilgili bilgi almak, istek, arzu, görüş ve önerilerini dinlemek ve gerekli mercilere iletmek olduğunu belirtti.

TOBB Yönetim Kurulu Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun selamlarını getirdiklerini dile getiren Başkan Günay, “Edirne’de gözle görülür bir birliktelik var. Başarının sırrı birlik ve beraberliktir. Birlikte hareket etmek şehre katkı sağlar. Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu da bu birliktelikten büyük memnuniyet duyuyor” diye konuştu. Edirne Ticaret ve sanayi Odası’nı çalışmalarından dolayı da tebrik eden Başkan Günay, Edirne TSO’nun son bir yıl içinde yaptığı başarılı çalışmaların dikkat çektiğini söyledi.

Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ve mutluluğu ifade ederek, ETSO hakkında bilgi verdi. Edirne’nin ve ticaret erbabının sıkıntılarını ve çözüm önerilerini dile getirdi. Ziyaret, Yönetim Kurulu Başkanı Zıpkınkurt’un günün anısına Başkan Günay’a verdiği hediye ile son buldu.

 

 

 

TEKİRDAĞ TSO’DAN KIRKLARELİ TSO’YA ZİYARET

 

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Galip Öge ile TOBB Oda Borsa Daire Başkanlığı Personeli Kemal Vural, 29 Nisan Perşembe günü Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Kırklareli TSO Meclis Başkanı Erdoğan Semerci, Kırklareli TSO Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Kırklareli TSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri katıldılar. Toplantı öncesinde Başkan Günay, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Kırklareli TSO Yöneticilerine ve personeline selamlarını iletti.

 

Başkan Günay, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğini temsilen Trakya’daki Oda ve Borsa ziyaretlerine başladıklarını ve gerçekleşen ziyaretlerin amacının Trakya’daki Oda ve Borsaların çalışma ve faaliyetleri ile ilgili bilgi almak, istek, arzu, görüş ve önerilerini dinlemek ve gerekli mercilere iletmek olduğunu belirtti. Kırklareli TSO hakkında ve bölge hakkında bilgiler veren Kırklareli TSO Başkanı Çetintaş ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Başkan Günay’a teşekkür etti.

 

 

 

TOBB YÖNETİM KURULU ÜYESİ GÜNAY’DAN KIRKLARELİ TİCARET BORSASI’NA ZİYARET

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, beraberinde bulunan Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyesi Galip Öge ve TOBB Oda/Borsa Daire Başkanlığı’ndan Kemal Vural ile birlikte Kırklareli Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. Başkan Günay’ı kapıda karşılayan Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Başkan Günay’a teşekkür etti. Ziyarete ayrıca Kırklareli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri de eşlik ettiler.

 

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ni temsilen Trakya’daki Oda ve Borsa ziyaretlerine başladıklarını ve gerçekleşen ziyaretlerin amacının, oda ve borsalarımızın çalışma ve faaliyetleri ile ilgili bilgi almak, istek, arzu, görüş ve önerilerini dinlemek ve gerekli mercilere iletmek olduğunu belirtti. Toplantı öncesinde TOBB Başkanı Rifat Bey’in selamlarını ileten Başkan Günay, Oda Yöneticilerinden Kırklareli Ticaret Borsası ve Oda faaliyetlerine dair bilgiler aldı. Samimi ortamda gerçekleşen toplantı bölge adına istişare edilmesi ve günün anısına toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

 

TEKİRDAĞ TSO ÇERKEZKÖY TSO’YU ZİYARET ETTİ

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mestan Özcan, Sayman Üye Taner Karaoğlu ve TOBB Oda/Borsa Daire Başkanlığı Personeli Kemal Vural Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler. Gerçekleşen ziyarette Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Taha Ülker, Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, Çerkezköy TSO Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundular.

 

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ni temsilen Trakya’daki Oda ve Borsa ziyaretlerine başladıklarını ve gerçekleşen ziyaretlerin amacının, oda ve borsalarımızın çalışma ve faaliyetleri ile ilgili bilgi almak, istek, arzu, görüş ve önerilerini dinlemek ve gerekli mercilere iletmek olduğunu belirtti. Toplantı öncesinde TOBB Başkanı Rifat Bey’in selamlarını ileten Başkan Günay, Oda Yöneticilerinden Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası ve Oda faaliyetlerine dair bilgiler aldı.

 

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu Başkanı Kozuva, anlamlı ziyaret için Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’a teşekkür ettiler.  Samimi ortamda gerçekleşen toplantı bölge adına istişare edilmesi ve günün anısına toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

 

 

TEKİRDAĞ TSO’DAN ÇORLU TİCARET BORSASI’NA ZİYARET

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mestan Özcan, Tekirdağ TSO Sayman Üye Taner Karaoğlu ve TOBB Oda/Borsa Daire Başkanlığı’ndan Kemal Vural Çorlu Ticaret Borsası’nı ziyaret ettiler. Başkan Günay’ı kapıda karşılayan Çorlu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Ertan ve beraberindeki Çorlu Ticaret Borsası yönetimi, Başkan Günay’a anlamlı ziyaret için teşekkür etti ve memnuniyetlerini dile getirdiler. Başkan Günay, toplantı öncesinde TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Çorlu Ticaret Borsası Yöneticilerine ve personeline selamlarını iletti.

 

Çorlu Ticaret Borsası Başkanı Yüksel Ertan, oda faaliyetleri ve bölge hakkında Başkan Günay’a bilgiler verdi ve yürütülen projelerden bahsetti. Samimi ortamda gerçekleşen toplantıda misafirperverlikleri için Çorlu Ticaret Borsası yetkililerine teşekkür eden Başkan Günay, Trakya Oda ve Borsa ziyaretleri kapsamında istişare ederek birlikte hareket etmenin önemine dikkat çekti.

 

 

 

TEKİRDAĞ TSO ÇORLU TSO’YU ZİYARET ETTİ

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (Tekirdağ TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mestan Özcan, Sayman Üye  Taner Karaoğlu ve TOBB Oda-Borsa Daire Başkanlığı’ndan Kemal Vural ile birlikte   30 Nisan 2014 Çarşamba günü Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası'nı (Çorlu TSO) ziyaret ettiler. Ziyarette Çorlu TSO Meclis Başkanı Metin Akgün, Yönetim Kurulu Başkanı Enis Sülün, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri hazır bulundular.

         TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay; " TOBB adına Trakya'da Oda ve Borsalarımıza ziyaretlerde bulunuyoruz. Bu ziyaretlerimizin esas amacı oda ve borsalarımızın çalışma ve faaliyetleri ile ilgili bilgi almak istek, arzu, görüş ve önerilerini gerekli mercilere iletmektir. Çorlu TSO olarak bölgeye İleri Teknoloji Üniversitesi'nin kurulması çalışmalarınızı son derece yerinde buluyoruz ve sizleri bu konuda destekliyoruz. Tekirdağ’ın tüm ilçeleri bizim için aynı değerdedir. Ayrım hiçbir zaman söz konusu değildir. Ortak amacımız bölgemizin gelişimi ve kalkınmasını sağlamaktır" dedi.

        Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu'nun yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Enis Sülün; "Çorlu TSO olarak yeni hizmet binamızın inşaatına başlamış bulunmaktayız. Yakın bir tarihte de temel atma törenimizi gerçekleştirmeyi planlıyoruz" ifadelerini kullandı.

       Ayrıca Odamız faaliyetleri hakkında bilgiler veren Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Enis Sülün bölgeye kurulması planlanan "Çorlu İleri Teknoloji Üniversitesi" çalışmaları  hakkında Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu'na bilgiler aktardı.

 

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 11
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7339
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7542