USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TOBB YÖNETİM KURULU ÜYESİ CENGİZ GÜNAY’IN TRAKYA ODA/BORSA ZİYARETLERİ


28.04.2014

 

TOBB YÖNETİM KURULU ÜYESİ CENGİZ GÜNAY’IN TRAKYA ODA/BORSA ZİYARETLERİ

 

TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI VE TOBB YÖNETİM KURULU ÜYESİ CENGİZ GÜNAY’IN,

 TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ(TOBB)’Nİ TEMSİLEN TRAKYA’DAKİ ODA VE BORSA ZİYARETLERİNİN İLK DURAĞI 24 NİSAN 2014 TARİHİNDE HAYRABOLU TSO İLE BAŞLAMIŞ OLDU. ZİYARETLER SIRASI İLE HAYRABOLU TİCARET BORSASI, MALKARA TSO, MALKARA TİCARET BORSASI, KEŞAN TSO, 25 NİSAN 2014 TARİHİNDE KEŞAN TİCARET BORSASI, İPSALA TİCARET BORSASI, UZUNKÖPRÜ TSO, UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI ZİYARET EDİLMİŞTİR.

 

TEKİRDAĞ TSO’DAN HAYRABOLU TSO’YA ZİYARET

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Üyeleri Galip Öge, Cemil Koçaş ve TOBB Oda/Borsa Daire Başkanlığı Personeli Kemal Vural Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler. Gerçekleşen ziyarette Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ömer Şükrü Çoşar, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Başol, Hayrabolu TSO Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundular.

 

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ni temsilen Trakya’daki Oda ve Borsa ziyaretlerine başladıklarını ve gerçekleşen ziyaretlerin amacının, oda ve borsalarımızın sorunları, istek, arzu, görüş ve önerilerini dinlemek ve gerekli mercilere iletmek olduğunu belirtti. Toplantı öncesinde TOBB Başkanı Rifat Bey’in selamlarını ileten Başkan Günay, Oda Yöneticilerinden Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odası ve Oda faaliyetlerine dair bilgiler aldı.

 

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Hayrabolu TSO Meclis Başkanı Çoşar ve Yönetim Kurulu Başkanı Başol, anlamlı ziyaret için Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’a teşekkür ettiler.  Samimi ortamda gerçekleşen toplantı bölge adına istişare edilmesi ve günün anısına toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

TEKİRDAĞ TSO’DAN HAYRABOLU TİCARET BORSASI’NA ZİYARET

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Üyeleri Galip Öge, Cemil Koçaş ve TOBB Oda/Borsa Daire Başkanlığı Personeli Kemal Vural Hayrabolu Ticaret Borsası’nı ziyaret ettiler. Gerçekleşen ziyarette Hayrabolu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya Çiftçioğlu, Başkan Yardımcısı Nedim Çolakoğlu, Sayman Üye Münür Bayındır ve Genel Sekreter Saim Demirbaş hazır bulundular.

 

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ni temsilen Trakya’daki Oda ve Borsa ziyaretlerine başladıklarını ve gerçekleşen ziyaretlerin amacının, oda ve borsalarımızın sorunları, istek, arzu, görüş ve önerilerini dinlemek ve gerekli mercilere iletmek olduğunu belirtti. Toplantı öncesinde TOBB Başkanı Rifat Bey’in selamlarını ileten Başkan Günay, Oda Yöneticilerinden Hayrabolu Ticaret Borsası ve Oda faaliyetlerine dair bilgiler aldı. Ziyaret, Hayrabolu Ticaret Borsası laboratuvar bölümünün gezilmesi ile devam etti ve laboratuvar yetkilileri laboratuvarda yürütülen faaliyetlere dair bilgiler verdi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hayrabolu Ticaret Borsası Başkanı Süreyya Çiftçioğlu, anlamlı ziyaret için Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’a teşekkür etti.  Samimi ortamda gerçekleşen toplantı birçok konuda fikir alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.

 

 

 

TEKİRDAĞ TSO’DAN MALKARA TSO’YA ZİYARET

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Üyeleri Cemil Koçaş, Galip Öge ve TOBB Oda/Borsa Daire Başkanlığı’ndan Kemal Vural Malkara Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler. Başkan Günay’ı kapıda karşılayan Malkara TSO Başkanı Ümran Bilgin, anlamlı ziyaret için Başkan Günay’a teşekkür etti memnuniyetini dile getirdi. Toplantıya ayrıca Malkara Kaymakamı Mahmut Halal’da iştirak ettiler.

 

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Cengiz Günay TOBB’ni temsilen Trakya’daki Oda ve Borsaları ziyaret ettiklerini ve gerçekleşen ziyaretlerin asıl amacının bölge sorunları, oda ve borsaların istek, arzu, görüş ve önerilerini gerekli mercilere aktarmak olduğunu dile getirdi. Malkara TSO Başkanı Bilgin, bölge ve oda faaliyetlerine dair bilgiler verdi ve yürütülen projelerden bahsetti. Sıcak ortamda gerçekleşen toplantıda birlikte hareket etmenin önemine dikkat çekildi. Toplantı birçok konuda fikir alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.

 

 

 

 

TEKİRDAĞ TSO MALKARA TİCARET BORSASI’NI ZİYARET ETTİ

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Koçaş ve TOBB Oda/Borsa Daire Başkanlığı’ndan Kemal Vural 25 Nisan 2014 tarihinde Malkara Ticaret Borsası’nı ziyaret ettiler.

 

Gerçekleşen ziyarette, Malkara Kaymakamı Mahmut Halal, Malkara Ticaret Borsası Meclis Başkanı Adnan Sungur, Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Ayaz, Başkan Yardımcısı Kaan Çelik, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Tezcan, Adnan Çimen, Meclis Üyesi Ersin Kaçar, Malkara TSO Başkanı Ümran Bilgin ve Genel Sekreter Fatih Yılmaz hazır bulundular. Malkara Ticaret Borsası Başkanı Atilla Ayaz borsanın faaliyetleri hakkında bilgiler verdi ve yürütülen projelerden bahsetti.

 

Bölgenin ticaret odaları ve ticaret borsalarının genel durumları ve sorunları hakkındaki konuların görüşüldüğü toplantının ardından günün anısına toplu fotoğraf çekimi ile toplantı sona erdi.

 

 

 

TEKİRDAĞ TSO KEŞAN TSO’YU ZİYARET ETTİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ni temsilen Trakya’daki Oda ve Borsaları ziyaret eden Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Günay’a Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Galip Öge, Cemil Koçaş ve TOBB Oda/Borsa Daire Başkanlığı’ndan Kemal Vural eşlik ettiler. Gerçekleşen ziyarette Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Yüksel Alioğlu, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan TSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri hazır bulundular.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB)’ni temsilen gerçekleşen ziyaretler kapsamında oda ve borsalarımızın yöneticileri ile istişare toplantıları düzenlediklerini dile getiren Başkan Günay, yeni hizmet binasında faaliyetlere devam eden Keşan TSO yöneticilerini tebrik etti ve başarılarının devamını diledi. Anlamlı ziyaret için Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’a teşekkür eden Keşan TSO Başkanı Helvacıoğlu yeni hizmet binalarının açılışı için TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nu Keşan’da ağırlamaktan onur duyacaklarını söyledi. Gerçekleşen ziyaret, Keşan TSO yönetimi tarafından yeni hizmet binasının tanıtımı ve gezdirilmesi, ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

 

 

TEKİRDAĞ TSO’DAN KEŞAN TİCARET BORSASI’NA ZİYARET

 

Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Koçaş ve TOBB Oda/Borsa Daire Başkanlığı Personeli Kemal Vural Keşan Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. Keşan Ticaret Borsası Meclis  Başkanı Necmi Kaymaz, Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Yörük, Keşan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri tarafından karşılandılar.

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay başarılı çalışmalarından dolayı Borsa yöneticilerini tebrik ederek bundan sonraki süreçte bölgemiz için daha çok çalışarak birlik ve beraberlik içerisinde olmayı arzuladıklarını belirtti. Keşan TB Meclis Başkanı Necmi Kaymaz, Borsamıza ziyaret nezaketinde bulunan TOBB Yönetim Kurulu Üyesi, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay ve Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Koçaş ile TOBB Oda/Borsa Daire Başkanlığı Personeli Kemal Vural’a ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti. Son olarak Keşan TB Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Yörük de, ziyaretin her iki kurum için önemli olduğunu ve bundan sonraki çalışmalarımızda her iki kurum olarak istişare içerisinde olacağımızı ve birlik, beraberlik içerisinde olmayı hedeflediklerini belirtti. Ziyaret karşılıklı görüşmeler ve bölge sorunları hakkında konuşularak dilek ve temenniler ile son buldu.

 

 

 

TEKİRDAĞ TSO’DAN İPSALA TİCARET BORSASI ZİYARETİ

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Koçaş ve TOBB Oda/Borsa Daire Başkanlığı’ndan Kemal Vural İpsala Ticaret Borsası’nı ziyaret ettiler. Başkan Günay’ı kapıda karşılayan İpsala Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Girgin ve beraberindeki İpsala Ticaret Borsası yönetimi, Başkan Günay’a anlamlı ziyaret için teşekkür etti ve memnuniyetlerini dile getirdiler.

 

İpsala Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Girgin, oda faaliyetleri ve bölge hakkında Başkan Günay’a bilgiler verdi ve yürütülen projelerden bahsetti. Samimi ortamda gerçekleşen toplantıda misafirperverlikleri için İpsala Ticaret Borsası yetkililerine teşekkür eden Başkan Günay, Trakya Oda ve Borsa ziyaretleri kapsamında istişare ederek birlikte hareket etmenin önemine dikkat çekti.

 

İnşaatı halen devam etmekte olan İpsala Ticaret Borsası yeni hizmet binası ve toplamda 42 adet olacak olan İpsala Ticaret Borsası Depolarının yeni yerini birlikte gezen ve incelemelerde bulunan Başkan Günay, inşaata dair Başkan Girgin’den bilgiler aldı. Yeni hizmet binası ve depo inşaatının bölgemiz adına önemli bir çalışma olduğunu belirten Başkan Günay, İpsala Ticaret Borsası yetkililerini tebrik etti ve çalışmalarında kolaylıklar diledi.

 

 

 

 

TEKİRDAĞ TSO’DAN UZUNKÖPRÜ TSO’YA ZİYARET

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Koçaş, TOBB OdaBorsa Daire Başkanlığı Personeli Kemal Vural Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler. Ziyarette Uzunköprü TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar, Meclis Başkan Yardımcısı Cemal Çolak, Yönetim Kurulu Üyeleri İhsan Akıncı ve Şerafettin Çakır ile Meclis Üyesi Adnan Karakaya ve Selma İhtiyar hazır bulundular.

 

 

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Uzunköprü TSO’nun çalışmalarını yakından takip ettiklerini, şu anda genç ve dinamik yapısı ve çalışma azmi ile meclisinin başarısı ve Uzunköprü' ye fayda sağlama konusunda ekibe güvendiklerini belirtti ve bu çalışmalardan dolayı Uzunköprü TSO Meclisini ve Yönetimini tebrik etti. Aynı zamanda Uzunköprü Ticaret Borsası ile birlik ve beraberlik içinde ortak çalışmalardan ötürü de memnuniyetini dile getirdi.

 

Çok verimli ve samimi bir ortamda geçen görüşme Başkan İhtiyar, Odanın faaliyetleri, yaşanılan sorunlar, bölgemizde istihdam ve işgücü alanında gelişmelere dair bilgiler sundu. Özellikle Uzunköprü' deki iş imkânlarının arttırılması ve istihdam sağlayacak işletmelerin bölgeye yönlendirilmesi konusunda destek istendi. Gerçekleşen ziyaret birçok konuda fikir alışverişinde bulunulmasının ardından toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

 

 

TEKİRDAĞ TSO UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI ZİYARETİ

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Koçaş ve TOBB Oda/Borsa Daire Başkanlığı Personeli Kemal Vural Uzunköprü Ticaret Borsası’nı ziyaret ettiler. Gerçekleşen ziyarete Uzunköprü Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ahmet Gür, Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Uzunköprü Ticaret Borsası Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundular.

 

Bölgenin, ticaret odaları ve ticaret borsalarının genel durumları ve sorunları hakkındaki konuların görüşüldüğü toplantının ardından Başkan Egemen Aslan tarafından Uzunköprü Ticaret Borsası hizmet bölümleri ve laboratuvarları tanıtılarak faaliyetler hakkında bilgi verildi. Ziyaret, karşılıklı görüşmeler ve bölge sorunları hakkında konuşularak dilek ve temenniler ile son buldu.

 

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 2
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7652
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7855