USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TOBB, TESK ve TÜRK-İŞ Başkanları Tekirdağ’da


16.03.2019

TOBB, TESK ve TÜRK-İŞ Başkanları Tekirdağ’da

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK)  Başkanı Sayın Bendevi Palandöken, Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ)  Başkanı Sayın Ergün Atalay bir dizi temaslarda bulunmak üzere Tekirdağ’a geldi.

Heyeti Tekirdağ’a gelişinde,  Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ile Tekirdağ Ticaret Borsası Başkanı Osman Sarı karşıladı.

Tekirdağ TSO ve Tekirdağ TB tarafından ‘İstihdam Seferberliği 2019’ programı kapsamında yapılan çalışmalara dair TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na Cengiz Günay ve Osman Sarı tarafından detaylı bilgi aktarıldı.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Malkara TSO tarafından coğrafi işaret tescili alınan ‘Malkara Eski Kaşarı’ ve yöresel ürünlerimizden oluşan hediye paketlerini,  TOBB, TESK ve TÜRK-İŞ Başkanlarına takdim etti.

 

TOBB, TESK ve TÜRK-İŞ Başkanları Tekirdağ’daTOBB, TESK ve TÜRK-İŞ Başkanları Tekirdağ’daTOBB, TESK ve TÜRK-İŞ Başkanları Tekirdağ’daTOBB, TESK ve TÜRK-İŞ Başkanları Tekirdağ’daTOBB, TESK ve TÜRK-İŞ Başkanları Tekirdağ’daTOBB, TESK ve TÜRK-İŞ Başkanları Tekirdağ’da
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 55
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2679
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11427
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11675