USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TOBB’DAN, DEMİRÖREN AİLESİ’NE TAZİYE ZİYARETİ


19.06.2018

TOBB’DAN, DEMİRÖREN AİLESİ’NE TAZİYE ZİYARETİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve TOBB yönetim kurulu üyeleri Demirören Holding’in kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı merhum Erdoğan Demirören’in vefatı nedeniyle Demirören Ailesi’ne taziye ziyaretinde bulundu.

Taziye ziyaretine TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun yanı sıra Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk, Ankara Ticaret Borsası Başkanı Faik Yavuz, İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri Deniz Ticaret Odası Başkanı Tamer Kıran, Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, TOBB eski yönetim kurulu üyesi Halim Mete, Gümrük Turizm İşletmeleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanın Arif Parmaksız,  Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Şadan Eren de katıldı.

 

Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki heyet Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Yıldırım Demirören,  Demirören Holding Yönetim Kurulu Üyesi Meltem Demirören Oktay, Demirören Medya Grubu Başkanı Mehmet Soysal ve Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar’a taziyelerini iletti.

 

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, ‘’İş hayatında önemli başarılara imza atan ve duayen bir isim olan Erdoğan Demirören değerli bir insandı. Türkiye’nin ekonomik kalkınmasına ve sosyal projelere ömrünü adayan Demirören’e Allah’tan rahmet, diliyorum. Mekânı cennet olsun.’’ dedi.

TOBB’DAN, DEMİRÖREN AİLESİ’NE TAZİYE ZİYARETİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 59
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2786
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11534
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11782