USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU MALKARA TİCARET BORSASI’NI ZİYARET ETTİ


16.06.2014

 

TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU MALKARA TİCARET BORSASI’NI ZİYARET ETTİ

 

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Kopuz ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Malkara Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek, Malkara TB Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Ayaz ve meclis üyeleri ile bir araya geldi.​ Ziyarete ayrıca Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Mustafa Özden, Yönetim Kurulu Üyeleri Göksel Karaevli ve Cemil Koçaş da katılım gösterdiler.

 

Yeni yönetime hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Malkara’da çok güzel bir tablo ile karşı karşıya olduklarını, bu birlik ve beraberliğin Malkara’nın kazancı olduğunu söyledi. Seçimlerdeki rekabetin artık bittiğini vurgulayan Hisarcıklıoğlu, “asıl ana amaç Malkara’yı daha iyi bir noktaya getirmektir. Bu tabloyu sağladıkları için hepinize teşekkür ediyorum. Bir araya gelirsek Malkara’yı iyi bir noktaya getirebiliriz” dedi.

 

Hisarcıklıoğlu, yeni yönetime ve meclise seslenerek, görev sürelerinde gerek Malkara gerekse Türkiye için hayırlı hizmetler yapmalarını diledi. İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır diyen TOBB Başkanı, “İnsanlara faydalı olabilmek için en önemli makamdasınız. Ama bu size sorumluluk getirir” dedi.  Malkara’nın tarım ve hayvancılık alanında müthiş bir potansiyele sahip olduğuna dikkat çeken Hisarcıklıoğlu, bu potansiyeli daha çok kazanca çevirmeleri gerektiğini söyledi. Dünya nüfusunun arttığını vurgulayan TOBB Başkanı, orta sınıfın tüketiminin artacağını, ekilebilir arazi açısından dünyada yedinci ülke olarak, bu fırsatı iyi değerlendirmeleri gerektiğini ifade etti.

 

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 2
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2381
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11555
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11803