USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU KEŞAN TİCARET BORSASI’NI ZİYARET ETTİ


16.06.2014

 

TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU KEŞAN TİCARET BORSASI’NI ZİYARET ETTİ

 

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Kopuz ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Keşan Ticaret Borsası Meclis Toplantısına katılarak, meclis üyeleri ile biraraya geldi.​Konuşmasına Berat Kandili’ni kutlayarak başlayan Hisarcıklıoğlu, Keşan Ticaret Borsası tarafından hazırlanan sunumu aldığını ve inceleyeceğini söyledi. Gerçekleşen toplantıya TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Kopuz, Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Mustafa Özden, Yönetim Kurulu Üyeleri Cemil Koçaş, Göksel Karaevli ve çok sayıda oda-borsa başkanı, meclis ve yönetim kurulu üyesi iştirak ettiler.

 

Yunus Emre’nin “Bu dünya kimseye kalmaz. Gelin dost olalım” dizelerini hatırlatan Hisarcıklıoğlu, “Bütün mesele şu; Allah insanları bütün yaratıklardan ayırmak için sevgiyi vermiş. Gelin birbirimizi sevelim. Birbirimize sımsıkı sarılırsak bundan kazançlı çıkarız. İşte Keşan bunu yapıyor. Buralara gelince moral alıyorum” dedi.

 

Yeni yönetim ve meclise seslenen TOBB Başkanı, “İnşallah Allah önümüzdeki dönemde hayırlı hizmetler etmeyi nasip eder” şeklinde konuştu.

 

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 17
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2722
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11470
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11718