USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TERÖRÜ LANETLİYORUZ…


13.05.2016

TERÖRÜ LANETLİYORUZ…

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay,  Hakkari’nin Çukurca ilçesinde şehit düşen kahraman askerlerimiz adına taziye mesajı yayınladı. Başkan Günay, mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

“Ülkemiz ve aziz milletimizin bölünmez birlik ve bütünlüğüne yönelik haince yapılan saldırı neticesinde, Hakkari Çukurca Çığlı Üs Bölgesinde teröristlerle çıkan silahlı çatışma esnasında altı kahraman askerimiz ve bölgeye giden helikopterin düşmesi sonucu iki pilotumuz şehit olmuş, sekiz kahraman askerimiz yaralanmıştır.

Bu saldırılar karşısında, millet olarak sağduyumuzu korumak zorundayız. Herkes bilmelidir ki; terörle beslenenler ve onları destekleyen iç ve dış mihraklar birlik ve beraberliğimizi asla bozamayacak, aksine bizi daha da sıkı birbirimize bağlayacaktır. Geçmişte pek çok zorlu ve çetin imtihanı sabır, metanet, sağduyu, basiret, sükunet ve azimle aşmış olan milletimiz, hain saldırılardan medet umacak kadar alçalan düşmanlarımızın oyunlarını Allah'ın izniyle tek yürek olup boşa çıkaracaktır.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin değerli ailelerine, yakınlarına, Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır, yaralanan kahraman askerlerimize acil şifalar diliyorum.”

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 56
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2680
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11428
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11676