USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Temmuz Ayı Meclis Toplantısında Alınan Karar Doğrultusunda, Tekirdağ’ın Lokomotif Kurumu Tekirdağ TSO Meclisinden Birliktelik Çağrısı!


30.07.2018

Temmuz Ayı Meclis Toplantısında Alınan Karar Doğrultusunda, Tekirdağ’ın Lokomotif Kurumu Tekirdağ TSO Meclisinden Birliktelik Çağrısı!

 

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası olağan Temmuz ayı meclis toplantısı, Tekirdağ TSO Meclis Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıyla gerçekleştirildi. Toplantıya Meclis Başkanı Hakan Şık, Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile Komite Başkanları katılım sağladı.

 

Toplantının açılış konuşmalarını yapan Meclis Başkanı Hakan Şık, “Hoş geldiniz, sizleri şahsım ve meclis divanı adına saygıyla selamlıyor Temmuz ayı meclis toplantımızı açıyorum. Toplantımızın hayırlı olmasını diliyor, katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Başkan Hakan Şık’ın açılış konuşmalarının ardından gündem maddelerini görüşmek üzere meclis toplantısı sırasıyla, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, gelen-giden evraklar, gelir-gider hesaplarının meclise sunumu ile devam etti. Toplantının dilek ve temenniler kısmında, Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay yaptığı konuşmada, “Kıymetli Meclis Üyeleri ve Komitelerimizin değerli başkanları, sizleri Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu adına saygıyla selamlıyor, meclis toplantımıza hoş geldiniz diyorum. Öncelikle meclis toplantımızın şehrimize, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu olarak, Valimiz, Milletvekilleri, STK Temsilcileri, Büyükşehir, Süleymanpaşa, Muratlı ve Şarköy Belediye temsilcilerinin de olacağı birden fazla toplantıyı içeren çok seslilik çatısı altında bir çalışma üzerinde olduğumuzu sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu toplantılarımızdaki esas amacımız, Tekirdağ ve görev alanımız içerisinde bulunan Süleymanpaşa, Muratlı ve Şarköy’deki yapmayı planladığımız projelerimizin detaylarını toplumu ilgilendiren tüm kesimlerle görüşerek ve ortak paydada buluşarak, birlikte ve bir arada adımlar atarak şehrimizi zenginleştirmek ve hak ettiği noktaya taşımak için gerekli adımların atılmasını sağlamayı hedefliyoruz. Meclis toplantımız vesilesiyle buradan Valimize, Milletvekillerimize, yerel ve merkezi yönetim temsilcileri ile STK temsilcilerine birlikteliğimiz hususunda çağrıda bulunduğumu belirtmek istiyorum. Bu hususta sizlerin de gerekli gördüğü sorun ve çözüm önerilerine dair iletmiş olduğunuz/olacağınız bilgilere ihtiyaç duyduğumuzu belirtiyor, katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. “dedi.

 

Dilek ve temenniler kısmında meclis üyelerinin iş hayatları ve sektörlerine dair bilgilerin paylaşılmasının ardından toplantı sona erdi.

 

 

 

Temmuz Ayı Meclis Toplantısında Alınan Karar Doğrultusunda, Tekirdağ’ın Lokomotif Kurumu Tekirdağ TSO Meclisinden Birliktelik Çağrısı!Temmuz Ayı Meclis Toplantısında Alınan Karar Doğrultusunda, Tekirdağ’ın Lokomotif Kurumu Tekirdağ TSO Meclisinden Birliktelik Çağrısı!Temmuz Ayı Meclis Toplantısında Alınan Karar Doğrultusunda, Tekirdağ’ın Lokomotif Kurumu Tekirdağ TSO Meclisinden Birliktelik Çağrısı!Temmuz Ayı Meclis Toplantısında Alınan Karar Doğrultusunda, Tekirdağ’ın Lokomotif Kurumu Tekirdağ TSO Meclisinden Birliktelik Çağrısı!
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 12
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1619
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7133
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7421