USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu’nun Ankara Ziyaretleri


18.04.2018

Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu’nun Ankara Ziyaretleri

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, 01 Nisan 2018 tarihinde yapılan Tekirdağ TSO organ seçimleri sonrasında etkin ve hızlı bir şekilde Tekirdağ için, bölgemiz için ve ülkemiz için çalışmalarını yürütmeye başladı. Sürecin ilk ayağını Ankara’dan başlatan Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Tekirdağ Milletvekillerini ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyaretlere Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Göksel Karaevli ve Cemil Koçaş, Sayman Üye Orhan Çebi, Yönetim Kurulu Üyeleri Muzaffer Destereci, Kemal Küçük, İlhami Özcan Aygun, Yılmaz Emer, Erhan Tanrıöver ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldılar.

 

Tekirdağ TSO Heyeti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel, Ayşe Doğan, Metin Akgün, Faik Öztrak, Candan Yüceer ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak ile görüştüler. Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “Seçimlerimizi tamamlayıp görev dağılımlarını yaptıktan sonra yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla Ankara ziyareti gerçekleştirip Milletvekillerimizi yerinde ziyaret etmek istedik. Tekirdağ TSO olarak bundan sonraki süreçte çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Odamızın yürütmüş olduğu projeler ve hayata geçirmeyi planladığımız çalışmalarımız hakkında milletvekillerimize bilgi paylaşımında bulunduk ve birçok konu hakkında istişare etme fırsatımız oldu. Söz konusu Tekirdağ olunca merkezi yönetimler, yerel yönetimler, kamu kurum ve kuruluşları ve STK’lar ile işbirliğinde olan ve olmaya devam eden Tekirdağ TSO, şehrimizin ekonomik ve sosyal hayatı için her zaman yapılması gerekenler noktasında öncülük etmeye devam edecektir. Tekirdağ TSO olarak ziyaretlerimiz esnasında bizleri kabul eden ve kendi evimizde gibi ağırlayan tüm milletvekillerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu’nun Ankara ZiyaretleriTekirdağ TSO Yönetim Kurulu’nun Ankara ZiyaretleriTekirdağ TSO Yönetim Kurulu’nun Ankara ZiyaretleriTekirdağ TSO Yönetim Kurulu’nun Ankara ZiyaretleriTekirdağ TSO Yönetim Kurulu’nun Ankara ZiyaretleriTekirdağ TSO Yönetim Kurulu’nun Ankara Ziyaretleri
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 3
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2382
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11556
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11804