USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Tekirdağ TSO Yönetimi Yunanistan Edirne Konsolosu Sotiria Theocharidi’yi Ziyaret Etti


24.10.2019

Tekirdağ TSO Yönetimi Yunanistan Edirne Konsolosu Sotiria Theocharidi’yi Ziyaret Etti

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Göksel Karaevli, Sayman Üye Yılmaz Emer, Yönetim Kurulu Üyesi Mithat Saygı ve Genel Sekreter İrfan Ekici ile birlikte Yunanistan Edirne Konsolosu Sotiria Theocharidi’yi ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Yunanistan Edirne Konsolosu Sotiria Theocharidi, Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay nezdinde Yönetim Kurulu Üyeleri’ne teşekkür ederek konsolosluk ve yürütülen hizmetler hakkında bilgi verdi.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Konsolos Sotiria Theocharidi’ye Tekirdağ TSO tarafından yürütülen proje ve çalışmalara dair bilgi aktararak Türkiye ve Yunanistan arasında beşeri ve ticari konularda pek çok ortak nokta olduğunu vurgulayarak; üyelerimizden bizlere iletilen vize ihtiyacı konusunda uzun süreli vize alabilmeleri ile ilgili Tekirdağ TSO Yönetimi olarak ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade etti. Günay, “Yunanistan bizler için önemli bir turizm destinasyonu durumunda. Trakya ve Yunanistan ile sosyal ilişkilerimize baktığımızda ise çok iyi seviyede olduğunu görüyoruz ve bizler inanıyoruz ki bu sosyal ilişkilerdeki bu durumun ticari hayatımıza yansıyabilmesi için, odamıza bağlı üyelerimizin vize başvurularında uzun süreli vize alabilmeleri, Yunanistan ile olan ticaret hacmimizi daha da arttıracaktır. Bu kapsamda ülkelerimiz arasındaki ticaret hacminin artması, iki ülke arasındaki işbirliklerinin geliştirilmesi için Tekirdağ TSO olarak her zaman birlikte çalışmaya hazır olduğumuzu belirtiyor, sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.

Günün anısına Tekirdağ TSO Başkanı Günay, Konsolos Sotiria Theocharidi’ye hediye takdiminde bulundu ve toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaret sona erdi.

Tekirdağ TSO Yönetimi Yunanistan Edirne Konsolosu Sotiria Theocharidi’yi Ziyaret EttiTekirdağ TSO Yönetimi Yunanistan Edirne Konsolosu Sotiria Theocharidi’yi Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 0
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7650
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7853