USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TEKİRDAĞ TSO YÖNETİMİ VE PERSONELİNE DOĞAL AFETLER (YANGIN, DEPREM) EĞİTİMİ DÜZENLENDİ


04.08.2017

TEKİRDAĞ TSO YÖNETİMİ VE PERSONELİNE

DOĞAL AFETLER (YANGIN, DEPREM) EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi ve Personeline 04 Ağustos 2017 tarihinde yangın, 10 Ağustos 2017 tarihinde ise deprem eğitimi düzenlendi. Gerçekleşen eğitimlere Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Tekirdağ TSO personelleri ile Trakya Abigem personelleri katılım gösterdiler.

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, İtfaiye Daire Başkanlığı, Eğitim ve Önleme Şube Müdürlüğü’nden Kimya Mühendisi Fulya Adar Fidan tarafından yangın eğitimine dair sunum yapılarak, yangın çeşitleri, yangın çeşitlerine göre alınacak önlemler ve müdahale esnasında yapılacaklara dair bilgiler paylaşıldı. Diğer yandan Tunç Demir tarafından deprem eğitimine dair sunum yapılarak, deprem esnasında yapılacaklara dair bilgiler aktarıldı.

 

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, “Yangın esasında çok önemli bir konu ve günümüzün her anında başımıza gelebilecek bir durum. Bu konuda ne kadar bilgi sahibi olabilirsek müdahale kısmında o kadar bilinçli hareket ederiz. Bilinçli hareket etmek de bazen bizleri büyük facialardan kurtarabilir. Bir diğer doğal afet olan deprem ise hayatımızın her anında yaşadığımız bir olay. Deprem ülkesi olan Türkiye’de ve deprem bölgesinde yaşayan bireyler olarak bizler, depremle yaşamayı öğrenmemiz gerekiyor. Deprem konusunda çok canı yanan bir milletiz, bu nedenle deprem anında nelerin yapılması gerektiğini nelerin yapılmaması gerektiğini çok iyi bilmeliyiz. Tekirdağ TSO olarak kurumsal eğitimler sayesinde yöneticilerimiz ve personelimizi ne kadar bilinçlendirebilirsek doğal afetler esnasında gerekli adımları atabiliriz. Bu kapsamda, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nden uzmanlar bizleri doğal afetler konusunda aydınlattı, bu vesile ile Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı ve İtfaiye Daire Başkanlığı’na teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

TEKİRDAĞ TSO YÖNETİMİ VE PERSONELİNE  DOĞAL AFETLER (YANGIN, DEPREM) EĞİTİMİ DÜZENLENDİTEKİRDAĞ TSO YÖNETİMİ VE PERSONELİNE  DOĞAL AFETLER (YANGIN, DEPREM) EĞİTİMİ DÜZENLENDİTEKİRDAĞ TSO YÖNETİMİ VE PERSONELİNE  DOĞAL AFETLER (YANGIN, DEPREM) EĞİTİMİ DÜZENLENDİTEKİRDAĞ TSO YÖNETİMİ VE PERSONELİNE  DOĞAL AFETLER (YANGIN, DEPREM) EĞİTİMİ DÜZENLENDİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 61
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 600
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 3345
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 3415