USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Tekirdağ TSO Yönetimi Teknopark ve Okul İnşaatında İncelemelerde Bulundu


11.10.2018

Tekirdağ TSO Yönetimi Teknopark ve Okul İnşaatında İncelemelerde Bulundu

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Başkan Yardımcıları Göksel Karaevli ve Cemil Koçaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Erhan Tanrıöver, Kemal Küçük, Serdar Gül, H. Bahadır Yazıcı ve Genel Sekreter İrfan Ekici, Namık Kemal Üniversitesi içerisinde yapılan Teknopark Ek Hizmet Binası inşaatını inceleyerek, NKÜ Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. Bülent Eker’den bilgi aldılar.

 

TTSO Başkanı Cengiz Günay, “Tekirdağ TSO, Tekirdağ TB ve NKÜ Teknopark A.Ş. ortaklığında hayata geçirilen ve geçtiğimiz aylarda temeli atılan inşaatın teslim süresi ise Ekim 2019 olarak planlanmıştır. Şehrimizdeki üniversite-Sanayi işbirliğinin en somut örneklerinden biri olan Teknopark ek hizmet binamızda, odamıza ve borsamıza kayıtlı üyelerimizin gelişimine fayda sağlayarak, ar-ge ve inovasyon gelişimlerine katkı sunmayı hedefliyoruz. ”dedi.

TTSO Yönetimi daha sonrasında Tekirdağ/Süleymanpaşa ilçesi Hürriyet Mahallesinde yapılan TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi inşaatını gezerek yetkililerden bilgi aldılar.  Başkan Günay, “Önümüzdeki yıl eğitim-öğretim döneminde öğrenci almaya başlayacak okulumuzun, şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyor, başarı hikâyeleri dolu birçok öğrenci yetiştireceğine inanıyorum. “dedi.

 

Tekirdağ TSO Yönetimi Teknopark ve Okul İnşaatında İncelemelerde BulunduTekirdağ TSO Yönetimi Teknopark ve Okul İnşaatında İncelemelerde BulunduTekirdağ TSO Yönetimi Teknopark ve Okul İnşaatında İncelemelerde BulunduTekirdağ TSO Yönetimi Teknopark ve Okul İnşaatında İncelemelerde BulunduTekirdağ TSO Yönetimi Teknopark ve Okul İnşaatında İncelemelerde Bulundu
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 14
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2446
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11620
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11868