USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Tekirdağ TSO Yönetimi Süleymanpaşa Kaymakamı Kaya’yı Ziyaret Etti


11.10.2019

Tekirdağ TSO Yönetimi Süleymanpaşa Kaymakamı Kaya’yı Ziyaret Etti

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hakan Şık, Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Başkan Yardımcıları Göksel Karaevli ve Cemil Koçaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Mithat Saygı, Serdar Gül ve Genel Sekreter İrfan Ekici, Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya’ya hoş geldin ziyareti gerçekleştirdiler.

Başkan Günay, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası hakkında Kaymakam Kaya’ya bilgiler aktardı ve yeni görevinin hayırlı olmasını dileyerek Süleymanpaşa’ya değer katacak projeleri hayata geçirme noktasında Tekirdağ TSO olarak elimizden geleni yapmaya hazırız dedi. Ziyarette Meclis Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri kendilerini tanıtarak, yapmış oldukları iş ve sektörlerine dair bilgi paylaşımında bulundu. Kaymakam Harun Kaya da Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi’ne ziyaretleri adına teşekkür etti.

Gündeme ilişkin ve Tekirdağ’ın sosyal ve ekonomik durumu hakkında konuların da görüşülmesinin ardından ziyaret sona erdi.

 

 

Tekirdağ TSO Yönetimi Süleymanpaşa Kaymakamı Kaya’yı Ziyaret EttiTekirdağ TSO Yönetimi Süleymanpaşa Kaymakamı Kaya’yı Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 0
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7650
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7853